Yenimahalle Belediyesi TSE belgelerini yeniledi

featured
service

2023 yılı belge yenileme denetlemeleri kapsamında yapılan teftişlerden başarıyla geçen Yenimahalle Belediyesi Okulum Temiz, Güvenli Hizmet ve TSE 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi belgelerine tekrar hak kazandı.

Yenimahalle Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tesisleri ve birimleri TSE 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi 2023 yılı belge yenileme ve sistemin güncelliği kapsamında; TSE ve iç tetkik heyeti tarafından denetlenerek geçer not aldı.

Kreş ve Gündüz Bakımevleri, Yüzme Havuzları ve Spor Tesisleri, Nefes Engelliler Sosyal Tesisi ve Engelli Birimi dahil tüm tesisler yapılan tetkikler sonucunda güven tazeledi.

“Yenimahallelilerin içi rahat olsun”

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Sosyal belediyecilik hizmetlerinde vatandaşlarımızın en çok talepte bulunduğu müdürlüklerden biri de İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından hizmet veren birimlerimiz ve tesislerimizdir. Öyle ki bu tesisler arasında çocuklarımızın eğitim aldığı kreşlerimiz, tüm Yenimahallelilerin ve yine çocuklarımızın da spor branşlarından faydalandığı havuzlarımız, özel bireylerimizin nefes aldığı Engelliler Sosyal Tesisimiz ve birimimiz yer almakta. Mevzu bahis bu hizmetler olduğunda hijyen ve kalite kontrol belgelerinin önemi de büyük oluyor. Hijyen ve kalite kontrol hususlarında hassasiyetle çalışarak bu yılda belgelerimizi aldık. Yenimahallelilerin gönlü rahat olsun” ifadelerinde bulundu.

Yenimahalle Belediyesi TSE belgelerini yeniledi