Altındağ Belediyesi’nde Kurum İçi Eğitimler Başladı

featured
service

Altındağ Belediyesi bünyesinde görev yapan personeller için düzenlenen kurum içi eğitim seminerleri başladı.

Altındağ Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü personelleri, Altındağ Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitim seminerine katıldı. Seminerde “Kırsal Mahalle ve Kırsal Yerleşik Alan Yönetmeliği” konulu eğitim gerçekleştirildi. Eğitimde personellere yönetmeliğin detayları hakkında bilgi verildi. Yönetmeliğin amacı, dayanağı, kapsamı ve tanımları ele alındı. Kırsal mahalle ve kırsal yerleşik alanlarda muafiyet ve yapılan indirimlere de değinildi. Seminer çalışanların büyük beğenisini topladı.

“KURUM İÇİ EĞİTİMLERİ ÖNEMSİYORUZ”

Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, kurum içi eğitimlerin devam edeceğini ifade ederek, “Altındağ Belediyesi olarak personelimizin kurum içi eğitimine büyük önem veriyoruz. Daha önceki dönemlerde de personellerimiz için çeşitli eğitim seminerleri düzenlemiştik. Eğitim seminerlerinin ilki bugün gerçekleşti. Eğitimler, ilerleyen günlerde de devam edecek. Personel eğitimlerini Belediyemizin tüm birimlerinde uygulayacağız” ifadelerini kullandı.

Altındağ Belediyesi’nde Kurum İçi Eğitimler Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.