Pursaklar’da Çarşamba Pazar Alanı yükseliyor

featured
service

Pursaklar Belediyesi, vatandaşların yaz kış fark etmeksizin güvenli ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için bütün teknik detayların düşünüldüğü yeni Modern Kapalı Çarşamba Pazar Alanı için çalışmalarına devam ediyor.

Fatih Mahallesi Yavuz Bulvarı üzerindeki mevcut pazar alanının ihtiyaçlara cevap verememesi nedeniyle Pursaklar Belediyesi, modern kapalı pazar yerleri ile pazarcı esnafının daha iyi şartlarda çalışması ve vatandaşların temiz, hijyenik, sağlıklı ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için yeni Kapalı Çarşamba Pazar alanı yapım çalışmalarına hızla devam ediyor.

Fatih Mahallesi Emek Caddesi üzerine yapım çalışmalarının sürdüğü alana sık sık giderek, gelinen son nokta hakkında bilgi alan Başkan Ertuğrul Çetin, Çarşamba Pazar Alanında incelemelerde bulundu.

‘‘Yeni kapalı pazar yerinin hizmete girmesiyle ilçe halkımız, güvenli ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapması sağlanacak’’

Yeni modern kapalı pazar alanını en kısa sürede tamamlamak için yoğun mesai harcadıklarını ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Mevcut Çarşamba Pazar alanının hemşehrilerimizin ihtiyacını karşılayamadığından yeni yerine taşımak adına yapım çalışmalarına devam ettiğimiz Çarşamba Pazar Alanı inşaatımız hızla yükseliyor. Yeni kapalı pazar yerinin hizmete girmesiyle ilçe halkımız, güvenli ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapması sağlanacak. Çalışmaların en kısa sürede tamamlamak için büyük bir gayretle çalışan arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum’’ dedi.

Pursaklar’da Çarşamba Pazar Alanı yükseliyor