SİZ DE YAZIN...

Kaderoğlu’ndan Gazetemize Ziyaret

Kaderoğlu’ndan Gazetemize Ziyaret

reklam

Çubuk CHP belediye Başkan Adayı Can Kaderoğlu gazetemizi ziyaret etti. Kaderoğlu, “Yasama, yürütme ve yargının ardından dördüncü kuvvet olarak kabul edilen basın, halkın doğru habere ulaşabilmesi adına büyük önem taşıyor” dedi. 

“ÇUBUK ÜRETECEK, ANKARA DOYACAK”

Gazetemize ziyarette bulunan Kaderoğlu, vatandaşın alışık olmadığı bir seçim çalışması yürüteceklerini kaydetti. Kaderoğlu, “Halkımızın karşısına boş vaad ve söylemlerle çıkmayacağız. Çubuk, tarihi ve kendine has kültürel özellikleri olan bir ilçe, aynı zamanda ilçe halkını refaha kavuşturacak olan kaynaklara da sahip. Önemli olan bu kaynakları etkin ve verimli kullanabilmek, ilçe halkının, üreticinin elinden tutabilmek. Biz şunu söylüyoruz, ‘Çubuk üretecek, Ankara doyacak” ifadelerini kullandı.

Tarım ve çiftçiliği ayağa kaldırmak için kooperatif ve üretici birlikleri kuracaklarını belirten Kaderoğlu, “Çiftçimizi kalkındıracak, esnafımızın işlerini açacak, işsizimize istihdam alanı olacak, ilçemize marka değeri katacak ve halkımızın çalışmak için başka yerlere gitmesini engelleyecek Türkiye’ye örnek olacak ‘Üretim ve İstihdam atılımı’ gerçekleştireceğiz. Kuracağımız üretim kooperatifi ile köylerimizi terk edilen bir atıl alan olmaktan çıkarıp üretimin ve doğayla buluşmanın merkezi haline getireceğiz.” şeklinde konuştu.

“ELEŞTİRİYE AÇIK OLACAĞIM”

Basının önemine de değinen Kaderoğlu, “Basın halkın doğru ve gerçek habere ulaşması için önemli bir araç. Biz basın kuruluşlarının her zaman yanında olacağız. Sizlerden bizleri övmenizi değil, aynı zamanda yanlış ve hatalarımızı görmenizi, eleştirmenizi isteyeceğiz. Çubuk’ta en önemli farklılık bu olacak, farklı düşüncelere sahip vatandaşlarımız dışlanmayacak. Gazetelerimiz, internet haber sitelerimiz özgürce düşüncelerini dile getirecek. Eğer bunu sağlayabilirseniz başarı gelir. Bunu kesinlikle Çubuk’ta gerçekleştireceğiz” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-03-23 01:32:25
2019-03-14 11:39:48
Resul: Aslannn
2019-03-14 11:38:47
2019-03-14 11:37:48