fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4705
  %-0,37
 • EURO
  10,2921
  %0,22
 • ALTIN
  502,04
  %0,55
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Terör Mağdurları Derneği’nden Barış Pınarı Harekatına Destek

Terör Mağdurları Derneği’nden Barış Pınarı Harekatına Destek

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği tarafından yapılan açıklamada: Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Kuzey bölgesinde, Özgür Suriye Ordusuna (ÖSO) verdiği destek ile PYD-PKK-YPG-KCK ve DEAŞ üyesi teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan “Barış Pınarı Operasyonunu” canı gönülden destekliyoruz. Mehmetçiklerimizin başarısı için dua kampanyası başlatmış bulunuyoruz” ifadelerine yerildi.

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin kuzey bölgesinde gerçekleştirilen ‘Barış Pınarı Harekatı”na yönelik yazılı açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

HER GÜN VE HER VAKİTTE DUA YAPMAYA DAVET EDİYORUZ

Mehmetçiklerimizin başarılı olmaları ve sağlıklı bir şekilde dönmeleri için şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile birlikte dua kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Mehmetçiklerimizin başarıları için başlatmış olduğumuz kampanyamıza devletimizi, milletimizi, bayrağımızı, ezanımızı, bağımsızlığımızı, hürriyetimizi, milli ve manevi değerlerimizi sevenlerden destek bekliyoruz. Her gün ve her vakitte dua yapmaya davet ediyoruz.

Türkiye’nin milli menfaatleri neyi gerektiriyorsa şu an yapılmalıdır. Geri adım atılmamalıdır. Terör ve Fitne bulunduğu yerde yok edilmelidir.

EVLATSIZ OLUNUR, AMA VATANSIZ OLUNMAZ

Türkiye genelinde nüfusuna göre en çok şehit veren ilçe olarak 75 şehit ve 35 gazisi bulunan bizler, “evlatsız olunur, ama vatansız olunmayacağını çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle ileride daha çok bedeller ödememek için, bu gün bu bedeller ödenmelidir. Ülkemizin ve çocuklarımızın daha güvende olması için bugün bu operasyonlar farz olmuştur.

Türkiye’nin son zamanlar yerli ve milli silah ve cihazlarla yapmış olduğu dosta güven, düşmana korku vermiştir. Dışarıya bağımlılığımız büyük ölçe de bitmiştir. Kendi imkânlarımızla vatan hainlerini ve düşmanlarımızı saf dışı edecek duruma gelmiştir.

ATALARIMIZ BOYUNDURUK ALTINDA OLMAKTANSA, ŞEREFLİCE ŞEHİT OLMAYI TERCİH ETMİŞLERDİR.

Dünyanın en güzel coğrafyasında yaşıyoruz. Tüm dünyanın gözünün olduğu bir ülkeyiz. Bunun bir bedeli var.  Bu bedel de şehit ve gazi vermekle oluyor. Şehit ve gazi oluruz, ama boyunduruk altında ve esaret altında bulunmayız. Bunun için geçmişten bugüne kadar çok bedeller ödenmiştir. Bugünde hepimiz bu bedeli ödemeye hazır olduğumuzu bir daha belirtmek istiyoruz. Atalarımız boyunduruk altında olmaktansa, şereflice şehit olmayı tercih etmişlerdir.

YAPILAN TÜM OPERASYONLARI CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ.

Türkiye’nin sınırında olan ve Ülkemizin güvenliği için, Türk silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’de ve ülkemizin genelinde yapılan tüm operasyonları canı gönülden destekliyor ve başarıları için dua ediyoruz. Şuan operasyonlara katılan ve görevi başında tüm güvenlik güçlerimize de başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun. Türkiye’nin milli menfaati neyi gerektiriyorsa şu an yapılmalıdır. Geri adım atılmamalıdır. Terör ve Fitne bulunduğu yerde yok edilmelidir. Sonra daha büyük bedeller ödemek zorunda kalırız. Bu operasyonlar, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğimiz için çok önemlidir.

İKİNCİ BİR KURTULUŞ SAVAŞI YAŞIYORUZ

Şu an ülkemizin çeşitli bölgelerinde ve dışarıda PYD-PKK-YPG-KCK ve DEAŞ gibi dış kaynaklı vatan hainleriyle mücadele ediyoruz. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Kuzey Irak ve Suriye’de PYD-PKK-YPG-KCK ve DEAŞ’a karşı operasyonlar yapılmaktadır. Bu hainleri neredeyse tüm dünyanın sömürgeci ülkeleri desteklemektedir. Türkiye’ye karşı adı konmamış bir savaş yaşanmaktadır. Tabiri caiz ise ikinci bir kurtuluş savaşı yaşıyoruz.

Bugün ise ülkemiz üzerinde gizli ve sinsice oyunlar oynanmaktadır. Üstelik dost ve müttefik dediğimiz devletler tarafından arkadan vurulmaktayız. Onların bir hesabı var ise Allah’ın da bir hesabı vardır. Yeter ki bizler, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmayalım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı