1. Haberler
  2. ANKARA
  3. PORTAŞ Dikmen Vadisi konutlarını satışa çıkarıyor

PORTAŞ Dikmen Vadisi konutlarını satışa çıkarıyor

featured
service

Ankara Büyükşehir Belediyesi,  emlak piyasasının vatandaşların lehine dengelenmesi ve Başkentlilerin uygun fiyatlarla konut sahibi olmaları için çalışmalarını sürdürüyor.

PORTAŞ, Çankaya ilçesinde temeli atılan “Dikmen Vadi Konutları”nı satışa çıkarıyor. Elde edilen gelirle düşük ya da orta gelirli vatandaşlar için yeni konutların inşa edileceği satıştan faydalanmak ve ‘1+0’dan ‘4+1’e kadar daire tiplerine sahip konutları satın almak isteyen vatandaşlar “0312 440 94 20” numaralı telefondan veya “www.portas.com.tr” adresi üzerinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilecekler.

 Güvende ve sürdürülebilir bir yaşama olanak tanıyan doğal yaşam alanları, spor kompleksleri, açık ve kapalı otopark ile ticari alanların da yer aldığı kompleks içeresinde yer alan konutlara sahip olmak isteyen vatandaşlar ayrıntılı bilgiye “0312 440 94 20” numaralı telefondan veya www.portas.com.tr” adresi üzerinden ulaşabilecekler. 

1 MİLYON 930 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Şehrin ihtiyaçlarına uygun modern ve konforlu yaşam alanları sunmayı amaçlayan PORTAŞ’ın Ankara Dikmen Vadi Konutları’nda yer alan yapımını devam ettirdiği konutların en düşük satış fiyatı 1 milyon 930 bin TL olarak belirlenirken, konutların fiyatları bulundukları blok ve kat gibi seçeneklere ve büyüklüğüne göre değişiyor. ‘4+1’ konutların fiyatları ise 8.300.000 TL’ye kadar yükselebiliyor.

PORTAŞ Dikmen Vadi Konutları’nda yer alan taşınmazlardan satın almak isteyenler https://www.portas.com.tr/dikmen-vadi-konutlari-satis-talep-formu  sayfası üzerinden de satın alma talebinde bulunabiliyorlar. Vatandaşlar bu talep sırasında daire tipini, blok ve kat seçeneklerini belirleyerek evlerin net fiyatlarını da görebiliyorlar.

PORTAŞ Dikmen Vadisi konutlarını satışa çıkarıyor
Yorum Yap