fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3019
  %-0,14
 • EURO
  10,0151
  %0,20
 • ALTIN
  478,61
  %0,21
 • BIST
  1.426
  %0,44
Kaderoğlu: “Çubuk’u Kazanmak Zor Değil”

Kaderoğlu: “Çubuk’u Kazanmak Zor Değil”

CHP Çubuk Belediye Başkan Aday Adayı Can Kaderoğlu sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Kaderoğlu,  “Amacımız sadece Tahtayazı ile Çavundur arasına yol yapmak değil gönüller arasına yol yapmak! Elbetteki iki yolu da ancak bizim gibi Halkçılar yapabilir!” dedi.

CHP ile İYİ Parti arasında ittifak görüşmeleri devam ederken CHP’nin Çubuk Belediye Başkan Aday Adayı sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. “Yıllardır Başkentimizi ‘Parsel Parsel’ satanlarda olacak ama bizim için aslolan evine çocuğunun rızkını götürmeye çalışanlardır” diyen Kaderoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 29 Yaşında partimin düşük oy aldığı ilçemde Belediye Başkan Adaylığımı koydum. Bu herkes tarafından farklı anlamlandırılabilir ama benim için bir tek anlamı vardır: Halkımın ve memleketimin seçeneksiz kalmamasıdır.

“TEK AMENTÜMÜZ VAR, HAKÇA ÜLEŞMEK”

Bir selamı bile esirgeyenlerden oy almaya çalışmanın ancak yüksek bir iman gücüyle yapılabileceğini belirtmeye gerek yok. Üstelik aklım erdiği günden bu yana halkın çıkarları için olan hiç bir kavgadan beri durmayan biri için. Şimdi sokaklarında ne olursa olsun başı dik gezdiğimiz şehrimizi birlikte yönetmeye talibiz ve bir tek amentümüz var: Hakça Üleşmek!

“ANCAK HALKÇILAR YAPABİLİR”

Çubuk’un insanından, hemşehrilerimden, halkımdan oy almak kimsenin düşündüğü kadar zor bir şey değil. Asıl zorluk gönül almaktır. Ve biz gönüllere talibiz. Amacımız sadece Tahtayazı ile Çavundur arasına yol yapmak değil gönüller arasına yol yapmak! Elbetteki iki yolu da ancak bizim gibi Halkçılar yapabilir!

“BARİ ÖNÜMÜZDE DURMAYIN”

Çıktığımız bu yolda bizlere köstek olmak isteyenlerde olacak elbette, kendinden başka hiçbir şeyi düşünmeyenler de. Yıllardır Başkentimizi ‘Parsel Parsel’ satanlarda olacak ama bizim için aslolan evine çocuğunun rızkını götürmeye çalışanlardır. Bu yolda yanımızda durma cesareti gösteremeyenlere çağrım: Bari önümüzde durmayın!”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
can kaderoğlu chp

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı