fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3198
  %0,10
 • EURO
  10,1137
  %0,04
 • ALTIN
  499,71
  %0,16
 • BIST
  1.454
  %0,90
Kaderoğlu’ndan Gazetemize Ziyaret

Kaderoğlu’ndan Gazetemize Ziyaret

Çubuk CHP belediye Başkan Adayı Can Kaderoğlu gazetemizi ziyaret etti. Kaderoğlu, “Yasama, yürütme ve yargının ardından dördüncü kuvvet olarak kabul edilen basın, halkın doğru habere ulaşabilmesi adına büyük önem taşıyor” dedi. 

ÇUBUK ÜRETECEK, ANKARA DOYACAK”

Gazetemize ziyarette bulunan Kaderoğlu, vatandaşın alışık olmadığı bir seçim çalışması yürüteceklerini kaydetti. Kaderoğlu, “Halkımızın karşısına boş vaad ve söylemlerle çıkmayacağız. Çubuk, tarihi ve kendine has kültürel özellikleri olan bir ilçe, aynı zamanda ilçe halkını refaha kavuşturacak olan kaynaklara da sahip. Önemli olan bu kaynakları etkin ve verimli kullanabilmek, ilçe halkının, üreticinin elinden tutabilmek. Biz şunu söylüyoruz, ‘Çubuk üretecek, Ankara doyacak” ifadelerini kullandı.

Tarım ve çiftçiliği ayağa kaldırmak için kooperatif ve üretici birlikleri kuracaklarını belirten Kaderoğlu, “Çiftçimizi kalkındıracak, esnafımızın işlerini açacak, işsizimize istihdam alanı olacak, ilçemize marka değeri katacak ve halkımızın çalışmak için başka yerlere gitmesini engelleyecek Türkiye’ye örnek olacak ‘Üretim ve İstihdam atılımı’ gerçekleştireceğiz. Kuracağımız üretim kooperatifi ile köylerimizi terk edilen bir atıl alan olmaktan çıkarıp üretimin ve doğayla buluşmanın merkezi haline getireceğiz.” şeklinde konuştu.

“ELEŞTİRİYE AÇIK OLACAĞIM”

Basının önemine de değinen Kaderoğlu, “Basın halkın doğru ve gerçek habere ulaşması için önemli bir araç. Biz basın kuruluşlarının her zaman yanında olacağız. Sizlerden bizleri övmenizi değil, aynı zamanda yanlış ve hatalarımızı görmenizi, eleştirmenizi isteyeceğiz. Çubuk’ta en önemli farklılık bu olacak, farklı düşüncelere sahip vatandaşlarımız dışlanmayacak. Gazetelerimiz, internet haber sitelerimiz özgürce düşüncelerini dile getirecek. Eğer bunu sağlayabilirseniz başarı gelir. Bunu kesinlikle Çubuk’ta gerçekleştireceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı