1. Haberler
  2. GÜNCEL
  3. Eskişehir’de Ulaşım YKS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz

Eskişehir’de Ulaşım YKS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz

featured
service

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilere müjdeli bir haber verdi. Başkan Ünlüce, sınav giriş belgelerini göstererek tramvay ve otobüsleri ücretsiz kullanabileceklerini duyurdu.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın 8-9 Haziran tarihlerinde yapılacağını hatırlatan Başkan Ünlüce, Eskişehir’de sınava girecek öğrencilerin toplu taşımayı rahatça kullanabilmesi için özel bir düzenleme yapıldığını ifade etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda öğrencilere başarılar dileyen Başkan Ünlüce, sınav giriş belgesini gösteren öğrencilerin tramvay ve otobüsleri ücretsiz olarak kullanabileceklerini belirtti.

Başkan Ünlüce, “Sevgili çocuklar, değerli gençler; hafta sonu gireceğiniz Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda ulaşımla ilgili sorun yaşamamanız için sınav giriş belgenizi göstererek tramvay ve otobüslerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınız, muhteşem bir hafta sonu geçirmenizi diliyor, hepinize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Eskişehir’de Ulaşım YKS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz