fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,3567
  %-0,05
 • EURO
  8,8967
  %-0,07
 • ALTIN
  410,33
  %0,05
 • BIST
  1.529
  %0,09
Yalçın: “Tek Yürek Olalım”

Yalçın: “Tek Yürek Olalım”

BBP Ankara Milletvekili Adayı Cemal Yalçın: Ankara ve Akyurt Halkı olarak biliyorum ki, neden bir Ankaralı adayımız yok diyerek dert yanıyoruz. Ama seçim zamanı gelince tüm siyasi ilçe başkanlıkları ne bir milletvekili adayı göstermekte ne de halktan bir ağabeyimiz ve kardeşimiz bu göreve talip olmamaktadır” dedi.

 “AKYURT HALKI’NI DÜŞÜNMEYENLERE İNATBBP Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Yalçın, “Neden Akyurtlu, Ankaralı bir milletvekilimiz yok” diyerek yola çıktığını ifade etti.  Yalçın “Ankara ve Akyurt Halkı olarak biliyorum ki, neden bir Ankaralı adayımız yok diyerek dert yanmakta ama bir milletvekilliği adaylığı zamanı gelince tüm siyasi ilçe başkanlıkları ne bir milletvekili adayı göstermekte ne de halktan bir ağabeyimiz ve kardeşimiz adaylık yapmamaktadır.” diye konuştu.

Yalçın “ Bunun sebebi olarak da ortaya şöyle bir sonuç çıkmaktadır. Burada bulunan siyasi görüşleri ne olursa olsun vatandaşına hizmet değil, sadece kendilerine rant kapısı olarak düşündükleri aklıma gelmektedir.

İşte bu nedenle hem Ankara ve Ayurtlu olarak 92 yıllık Türkiye Cumhuriyeti boyunca ve 1971’de belde belediyesi ve 1990 yılında ilçe olmuş Akyurt’tan bir tane dahi milletvekilimizin çıkmaması maalesef benim için utanç verici ve üzücü bir durumdur. Nasıl olsa bu sistemde kendimize rant kapıları yeter diyenlere inat, Akyurt Halkını düşünmeyenlere inat, Akyurt’a hizmet etmekte yarış yapmamak için direnenlere inat makus kaderimizi yıkmak için yüreğimizin bu konudaki yangınını ve hasretini söndürmek için artık dur diyelim.

“TAM DESTEK İSTİYORUM”

Hasrete son vermek adına siz değerli Akyurt Halkı’na kimlerin sizi Akyurt’un vatandaşını düşünmediklerini anlamanızı istiyorum. İşte bu sebeple Akyurt olarak evladına 1 Kasım seçimlerinde tüm siyasi partilere, tek yürek olarak bizi hiçe sayanlara, bizleri temsil etmeyenlere karşı, Akyurt Halkı olarak bu dönem bir milletvekili çıkması ve önümüzdeki yıllarda herkesin tüm siyasi partilerin aday göstermeleri adına sizlerden tam destek istiyorum. Sizin sesiniz olmak için, sizin kulağınız olmak için, sizin adınız olmak için ve en önemlisi Akyurt için, Avrupa Birliği’ne karşı Türk birliği için, sözde Kürdistan projesine karşı sözde Türkistan projesi için, Büyük Ortadoğu projesine karşı Güçlü Türk İslam Projesi için Edirne’den Ardahan’a 7 bölge 81 il, safımızı belirleyip Büyük Birlik diyelim. Seçim senin, safını belirle ve dik dur, Akyurt evladına sahip çık. “ şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı