fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,3721
  %0,26
 • EURO
  8,9874
  %0,35
 • ALTIN
  420,34
  %0,47
 • BIST
  1.488
  %0,35
Saadet Partisi’nden Açıklama

Saadet Partisi’nden Açıklama

Saadet Partisi Akyurt İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada “Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, yeni bir dünyanın tesisi için Saadet Partisi’ne katılarak desteğinizi verin. Kendi oyunuzla kendi geleceğinizi tehlikeye atmayın” denildi.

 “Kırk yılı aşkın bir süredir ülkemizin siyaset arenasında yer alan Milli Görüş: İyinin, doğrunun, güzelin, adaletin ve faydalı olanın hâkim olmasının mücadelesidir. Milli görüş mücadelesi bir davadır, bir kavgadır, bir sevdadır. Kınayanların kınamasından korkmadan Hak namına yürüyenlerin yoludur.” ifadelerinin yer aldığı açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Bütün baskı, entrika ve engellemeler rağmen tüm insanlığın saadeti için yeryüzünde hakkın ve adaletin hâkim olması gayesiyle kıyamete kadar çalışmalarına devam edecek kutlu bir yoldur. Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın başlattığı ve şu an Genel Başkanlığını Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın yaptığı Milli Görüş hareketi partimiz hiç kimseyi ötekileştirmeden, hor görmeden, aynı geminin yolcusu olduğumuz bilinciyle Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden büyük Türkiye, Yeni bir Dünya’nın kurulması için çalışmalarına var gücüyle devam etmektedir.
Saadet Partisi Akyurt İlçe Teşkilatı olarak ülkemizin temel sorunlarının; eğitim, ahlak ve ekonomi olmak üzere 3 başlık altında değerlendiriyoruz. Batıdan esinlenerek her yıl yaz-boz tahtasına dönen eğitim sisteminin meyveleri bu gün ortadadır. İş bulmakta en çok sıkıntı çeken kesim maalesef üniversite mezunu gençlerimizdir. “Önce ahlak ve maneviyat” demezseniz, zinayı suç olmaktan çıkartıp AB uyum yasalarıyla ahlaksızlıkların önünü açarsanız her gün yeni Özgecan’lara taziye yetiştirmek zorunda kalınır. Her gün başka bir semtte yeni dramlar, yeni ahlaksızlar ve vahşetler toplumu içten içe kemirir.  Memleketin en güzide kuruluşlarını özelleştirme adı altında peşkeş çekip 80 yılda kurulmuş yerli sanayinin 3-5 yıl içinde yabancı sermaye satılması neticesinde ülkenin öz kaynakları yabancıların eline geçmiş, ekonomideki yanlış politikalarla şu an buğdayı bile yurtdışından ithal eder hale gelmişiz.

Siz de “bu böyle gitmez” diyorsanız, Geçmişi pürüzsüz bir parti arıyorsanız; Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden büyük Türkiye, Yeni bir Dünya’nın tesisi için Saadet Partisi’ne katılarak desteğinizi verin. Kendi oyunuzla kendi geleceğinizi tehlikeye atmayın.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı