fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,7146
 • EURO
  8,9966
 • ALTIN
  461,34
 • BIST
  1,1663
Rengarenk çiçeklerine kavuştu

Rengarenk çiçeklerine kavuştu

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı’dan çiçek sürprizi… Başkan Balcı, Doğantepe Yaşlılar Evi’ne yerleştirilen İsmigül Şahin’i ziyaret ederek, kendisine istediği rengarenk çiçeklerden armağan etti.

Başkan Balcı, Yaşlılar Evi’nde kalan diğer büyükleri de unutmadı. Herkesi kapıdan ziyaret ederek çiçek ve hijyen paketi hediye eden Başkan Balcı, Yaşlılar Evi’nde kalan annelerin Anneler Günü’nü kutlamayı da ihmal etmedi.

Altındağ Belediyesi tarafından, çok zor şartlarda yaşamaya çalıştığı otobüs durağından alınarak Doğantepe Yaşlılar Evi’ne yerleştirilen İsmigül Şahin, hayalini kurduğu rengarenk çiçeklere de kavuştu. Başkan Asım Balcı, sıcak yuvasında ziyaret ettiği İsmigül Şahin’e rengarenk çiçekler hediye etti.

ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ
Başkan Balcı, Doğantepe Yaşlılar Evi ziyaretinde, Yaşlılar Evi’nde kalan anneleri de unutmadı. Tüm anneleri sosyal mesafe kuralına uyarak, kapıdan ziyaret eden Başkan Balcı, hepsine rengarenk çiçekler ve hijyen paketi armağan etti.

Tüm annelerin anneler Günü’nü kutlayan Başkan Balcı “Doğantepe Yaşlılar Evimiz bizim için çok kıymetli… Bugün burayı ziyaret ederek, annelerimizin Anneler Günü’nü kutladık. Şartlar nedeniyle ellerini öpemesek de, kalbimiz onlarla birlikte… Onlar hep gönlümüzün en güzel yerinde… Çiçeklerimizi ve hijyen paketlerimizi armağan ettik. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum, hepsine sağlıklı, hayırlı ömürler diliyorum.” dedi.

RENGARENK ÇİÇEKLERİNE KAVUŞTU
Otobüs durağından alarak Doğantepe Yaşlılar Evi’ne yerleştirdikleri İsmigül Şahin’i de, yeni evinde ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Balcı “Kendisinin bizden talep ettiği rengarenk çiçekleri de kendisine ulaştırdık. Çiçeklerle süslü bir evinin olmasını çok istediğini söylemişti. Biz de onu kırmadık. Evini çiçeklerle süslemesi için rengarenk çiçekler hediye ettik. Bundan böyle Doğantepe Yaşlılar Evi’ndeki yeni yuvasında, sağlık ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı
2020-09-18 17:34:37
2020-09-01 11:14:34
2020-09-01 10:45:57
Hacı Ahmet pehlivan: Kalemin güçlü olsun
2020-08-24 19:27:13