1. Haberler
  2. Pursaklar
  3. Pursaklar Belediyesi’nden Özel Gereksinimli Gençlere Bayram Tıraşı

Pursaklar Belediyesi’nden Özel Gereksinimli Gençlere Bayram Tıraşı

featured
service

Pursaklar Belediyesi, Engelsiz Yaşam Merkezi’nde bayram öncesi özel gereksinimli gençlere yönelik anlamlı bir hizmet sunarak onların bayrama mutlu bir şekilde girmelerini sağlıyor. Kurban Bayramı öncesinde gerçekleştirilen bu özel tıraş etkinliği, ilçede yaşayan özel gereksinimli vatandaşların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına yönelik birçok etkinlik Pursaklar Engelsiz Yaşam Merkezi’nde yapılıyor.

Bayram Öncesi Özel Tıraş Hizmeti

Her bayram öncesi olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde de Pursaklar Belediyesi, Engelsiz Yaşam Merkezi’ne gelen özel gereksinimli vatandaşlara bayram tıraşı desteği veriliyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, bu hizmetle ilgili olarak, “Özel gereksinimli kardeşlerimizin topluma daha kolay adapte olabilmeleri için hizmet verdiğimiz Engelsiz Yaşam Merkezimizde Kurban Bayramı öncesi bayram tıraşı yapıyoruz. Onların yüzlerindeki sevinç bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Onlar için yeni hizmet alanları, sosyal ve kültürel etkinlikler üretmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz,” dedi.

Pursaklar Belediyesi’nden Özel Gereksinimli Gençlere Bayram Tıraşı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.