1. Haberler
  2. Pursaklar
  3. Pursaklar Belediyesi’nden Nezaket Okullarına Bakım-Onarım Çalışmaları

Pursaklar Belediyesi’nden Nezaket Okullarına Bakım-Onarım Çalışmaları

featured
service

Pursaklar Belediyesi, Nezaket Okullarında öğrencilerin daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim alabilmeleri için okulların tatile girmesiyle birlikte kapsamlı bakım-onarım çalışmalarına başladı. Belediye ekipleri, okulların fiziki koşullarını iyileştirmek adına yaz dönemini değerlendirmeye aldı.

Tüm Alanlarda Detaylı Bakım

Belediye ekiplerince yürütülen çalışmalarda derslikler ve ortak kullanım alanları başta olmak üzere her nokta detaylıca kontrollerden geçiriliyor ve eksikler titizlikle gideriliyor. Bu sayede öğrencilerin eğitim göreceği ortamlar daha güvenli ve konforlu hale getiriliyor.

“Geleceğimizin Teminatı Olan Çocuklarımıza En İyi Eğitimi Vermek İçin Çalışıyoruz”

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Nezaket Okullarında başlatılan bakım-onarım çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Geleceğimizin mimarı olacak olan çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim alabilmeleri için yaz dönemi boyunca Nezaket Okullarımızda genel bakım-onarım çalışmaları başlattık. Çocuklarımıza en iyi eğitimi, en kaliteli ortamlarda vermek adına tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Ailelerimiz, çocuklarını gönül rahatlığıyla okullarımıza emanet edebilecekler. Hedefimiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her şeyin en iyisine layık olduğu bilinciyle hareket ederek, onlara en modern ve donanımlı eğitim ortamlarını sunmaktır.”

Pursaklar Belediyesi’nden Nezaket Okullarına Bakım-Onarım Çalışmaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.