1. Haberler
  2. Pursaklar
  3. Pursaklar Belediyesi’nden Çocuklara Yaz Spor Okulları

Pursaklar Belediyesi’nden Çocuklara Yaz Spor Okulları

featured
service

Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları ile 7-14 yaş aralığındaki çocuklar, sporla dolu ve verimli bir yaz tatili geçirecek.

Belediye Başkanı Çetin: Tüm Çocuklarımızı Bekliyoruz

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Yaz Spor Okulları eğitimi için kayıt sürecinin başladığını belirterek, şunları söyledi: ‘‘Spor alt yapısına yapmış olduğumuz yatırımlarla gencinden yaşlısına bütün hemşehrilerimize hitap eden birçok spor dalında eğitim hizmeti veriyoruz. Her sene geleneksel hale getirdiğimiz üzere 7-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza yönelik olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde okul bahçelerinde spor eğitimi veriyoruz. Çocuklarımız, alacakları eğitimler ile hem boş vakitlerini kaliteli bir şekilde değerlendirirken, enerjilerini de doğru yerlerde atabilmelerine imkân sağlayacağız. Ücretsiz vereceğimiz kurslarımıza tüm çocuklarımızı bekliyoruz.’’

Pursaklar Yaz Spor Okulu’na Nasıl Kayıt Olunur?

Pursaklar Belediyesi, spora, sporculara ve spor alanlarına yaptığı yatırımlarla vatandaşların büyük takdirini kazanıyor. Her yıl ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Spor Okulları için kayıt sürecini başlattı. 2 Temmuz’da başlaması planlanan eğitimler için futbol, basketbol ve voleybol kurslarına katılmak isteyen çocuklar, 24-28 Haziran tarihleri arasında eğitimin verileceği okullarda, 09:00-17:00 saatleri arasında başvuruda bulunabilecek.

Pursaklar Belediyesi’nden Çocuklara Yaz Spor Okulları