fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,6610
  %1,71
 • EURO
  9,0751
  %1,06
 • ALTIN
  415,04
  %0,92
 • BIST
  1.546
  %0,24
Özbek’e ‘Ankara’ya Değer Verenler’ ödülü.

Özbek’e ‘Ankara’ya Değer Verenler’ ödülü.

Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) tarafından “30. Yıl Ankara Sevdalıları Buluşması” ödül töreni düzenlendi.

ASİAD tarafından düzenlenen “Ankara Sevdalıları Buluşması”nda AK Parti Akyurt Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı İş Adamı Hayati Özbek “Ankara’ya Değer Verenler” ödülüne layık görüldü.

Özbek, “ASİAD tarafından gerçekleştirilen ‘Ankara Sevdalıları Buluşması’nda firmamıza verilen ödülü almaktan onur ve gurur duydum. Şehrimize değer katmaya, şehrimizin gelişmesine katkı sunmaya devam edeceğiz. Bizleri bu ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyorum” dedi.

‘ŞEHRİMİZİ GELECEĞE TAŞIMAK LAZIM’
Ödül törenine AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki de katıldı. Burada konuşma yapan Özhaseki “Şehrimizi geleceğe taşımak lazım. Her bir alanda esnafa, tüccara, sanayiciye, arkadaşlık, önderlik etmek lazım. Kollarına girip işlerini sürükleyecek şekilde büyütmek lazım. Sonra şehri geleceğe taşıyacak birçok proje var. Stadyum bunlardan birisidir, hazırladığım çocuk köyü, çocuklarımızı geleceğe taşıyacak bir projedir. 13 Millet Bahçesi’nin yerini tek tek hazırladım. Bakanlarla da görüşerek onlardan muvafakat alıp yazdım” dedi.

‘PROJELERİ KONUŞAMADIĞIMIZ BİR YARIŞA DOĞRU GİDİYORUZ’
5 dönem belediye başkanlığı yaptığını söyleyen Özhaseki, “Rakip arkadaşlarla hala görüşürüm. Oturur çay kahve içeriz ailece de görüşüyoruz. Çünkü özelleriyle ilgili bir cümle söylemem. Beni ilgilendirmez, hakkım da haddim de değil. Ancak Ankara gibi bir başkente başkanlık yarışındayız. Burası bizim gurur kentimiz. Burası Gazi Mustafa Kemal’in kenti, burası Türkiye’nin en önemli kenti. 81 vilayette yaşarlar insanlar, kendi şehirlerini elbette herkes sever; ama bir göz ucuyla Ankara’yı takip ederler. Ankara böyle bir kent. Böyle bir kentte projeleri konuşamadığımız bir yarışa doğru gidiyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı