1. Haberler
  2. Keçiören
  3. Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan’dan Bağlum Kurban Pazarı Ziyareti

Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan’dan Bağlum Kurban Pazarı Ziyareti

featured
service

Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, bu yıl baştan aşağı yenilenen Bağlum Kurban Pazarı’nı ziyaret ederek esnafa hayırlı işler diledi ve vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Özarslan, Keçiörenli hemşerilerinin huzurlu bir bayram geçirmesi için ekiplerin aralıksız çalıştığını belirterek, gelecek yıl için üstü kapalı modern bir kurban satış alanı yapma sözü verdi.

Yenilenen pazarda tuvalet, duş alanı, mescit ve veteriner noktası gibi her detay düşünülerek düzenlemeler yapıldı. Kurban satıcıları ve vatandaşlar, Başkan Özarslan’a teşekkür etti.

“Kısa Sürede Pazarı Yeniledik”

Bayram boyunca herhangi bir aksaklık yaşanmaması için tüm ekiplere gerekli uyarıları yapan Özarslan “Halka hizmet belediyeciliği anlayışıyla hizmetkâr olmaya geldik. 2 ay gibi kısa sürede kurban satış pazarımızı yeniledik. Musluklarla her çadırın başına su getirdik. Daha önce çamur olan bu alanı asfaltladık. Kötü koku oluşumunun önüne geçtik. 24 saat sıcak su imkânı var şu an. Her sabah ücretsiz çorba ikramı yapıyoruz. Pazar yeri günlük yıkanıyor, sinek ve haşere oluşumunun önüne geçmek için rutin aralıklarla ilaçlama yapıyoruz. Gelecek yıl da inşallah yanında yatakhanesi bulunan kapalı kurban satış alanımızı yapacağız,” dedi.

Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan’dan Bağlum Kurban Pazarı Ziyareti