fbpx
Ufuk Gazetesi
Kaderoğlu: Çubuk’ta Üreteceğiz, Ankara’yı Doyuracağız
Sosyal Medyada Paylaş
8 Şubat 2019

Kaderoğlu: Çubuk’ta Üreteceğiz, Ankara’yı Doyuracağız

Ankara’nın en genç belediye başkan adayı olan 29 yaşındaki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çubuk Belediye Başkan adayı Can Kaderoğlu, geçtiğimiz hafta adaylığının ilan edilmesinin ardından hazırlıklarını tamamlayarak sahaya indi.

Aday tanıtımının yapıldığı basın toplantısının ardından dün Çubuk ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunan Kaderoğlu, projelerini tanıtarak vatandaştan destek istedi.

“ÇUBUKTA ÜRETECEĞİZ, ANKARA’YI DOYURACAĞIZ”
Basın açıklamasında ‘Entegre Kırsal Kalkınma Projesi’ ile çiftçinin kalkınacağını, esnafın işlerinin açılacağını, istihdam alanlarının artırılacağını ve Çubuk’a marka değeri katacak olan projelerinin Türkiye’ye örnek olacağını belirten Kaderoğlu, proje içerisinde Vişne ve mahsulleri üretim tesisi, Domates ve Mahsulleri Üretim Tesisi, Entegre Et ve Ürünleri Tesisi, Süt Kuzusu projesi, Süt ve Süt Ürünleri Tesisi ve Çubuk Market’e yer verileceğini ifade etti. Birbirine entegre projeler sayesinde Çubuk’ta üretimi artırarak hem çiftçiyi kalkındıracaklarını hem de vatandaşa ucuz gıda temin edeceklerini dile getiren Kaderoğlu, “Çubuk’ta üreteceğiz, Ankara’yı doyuracağız” dedi.

“VERİN EMANETİ, GÖRÜN SADAKATİ”
Açıklamasının ardından sahaya inen Kaderoğlu, esnaflarda ve kahvelerdeki vatandaşları ziyaret ederek oy istedi. Çubuk’un belediye başkanlarının 3 dönemdir değiştirildiğini hatırlatan Kaderoğlu, Çıubuk’un bir deneme tahtası olmadığını belirterek, “Şehrin merkezinde bile yollar yok. Gençler işsiz, geleceksiz. Köylümüze, esnafımıza, çiftçimize ve Çubuk’u kalkındıracak bir şekilde tüm halkımıza projelerle geliyoruz. Allah’ın izniyle büyükşehiri aldıktan sonra oradan alacağımız nimetlerle Çubuk’u da güçlü kılacak şekilde oylarınıza talibiz. Eğer bize oy veremeyeceğini düşünenler varsa diyoruz ki, bir kere olsun emaneten oy verin. Sizin emanetiniz bizim başımızın gözümüzün üstündedir. Verin emaneti, görün sadakati” İfadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN!

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Ufuk Gazetesi - 0312 844 14 40 - Akyurt Gazete & Matbaa - Yıldırım Mah. Cumhuriyet Meydanı No:13/1 Akyurt / Ankara