fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5345
  %0,31
 • EURO
  8,9835
  %-0,36
 • ALTIN
  411,42
  %0,37
 • BIST
  1.542
  %0,26
Çubuk Belediyesi Kredi Kullanacak

Çubuk Belediyesi Kredi Kullanacak

Çubuk Belediyesi ‘belediye binası hakedişlerini ödemek ve diğer belediye giderlerine katkı sağlamak amacıyla’ 5 Milyon TL tutarında kredi kullanacak.

Geçtiğimiz ay Çubuk Belediye Meclisi’nde görüşülen ve oy birliği ile kabul edilen kararda, belediyeye ait gayrimenkullerin iki kez satışa çıkarılmasına rağmen ihaleye giren olmadığı belirtildi.

“İHALEYE GİREN OLMADI”

Çubuk Belediye Meclisi’nde görüşülen ve oy birliği ile kabul edilen kararda şu görüşlere yer verildi: “Son zamanlarda dış güçler tarafından ülkemiz aleyhine başlatılan ekonomik oyunlar neticesinde, Türk parası diğer paralara karşı hızla değer kaybetmiş ve bu da ülkemiz ekonomisini olumsuz yönde etkilemiştir. Bu olumsuz etki sonucunda, öncelikli olarak Belediye binası hakedişlerini ödemek ve diğer belediyemiz giderlerine katkı sağlamak amacıyla Belediyemize ait gayrimenkullerinin satışı için 2 defa ihaleye çıkılmasına karşın, ihaleye giren olmadığından satış gerçekleştirilememiştir. Bu itibarla; bahse konu hizmetlerimizin kesintisiz olarak yürütülmesi için 5.000.000,00.-TL (Beşmilyonlira) krediye ihtiyaç duyulmaktadır. Kredi kullanılması hususunun Meclisimizde görüşülerek karara bağlanması ve kredi kullanılması yönünde karar alınması durumunda Başkanlık Makamına yetki verilmesini arz ederim. Belediye Meclisinde görüşülmesi arz ederim. Şeklindeki başkanlık yazısı meclise sunuldu. Yapılan görüşmeler neticesinde gündeme alınmasına ve gündeme bir madde eklenmesini oy birliği ile karar verildi. Konu mecliste değerlendirilerek yapılan açık oylama neticesinde 5.000.000,00.-TL (Beşmilyonlira) kredinin kullanılmasına oy birliği ile karar verildi.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı