1. Haberler
  2. ANKARA
  3. Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Miras Şantiye Gezisi düzenlenecek

Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Miras Şantiye Gezisi düzenlenecek

featured
service

Ankara Büyükşehir Belediyesi, “Şehrini Keşfet Enerjini Koru” sloganıyla düzenlenen Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında 19 Eylül 2023 Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında Roma Tiyatrosu, Arkeopark ve Ankara Kalesi’nde şantiye gezileri düzenleyecek. Geziye katılmak isteyen vatandaşlar https://forms.ankara.bel.tr/ankaramiras linki üzerinden başvuruda bulunabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent tarihine ışık tutan yapıları bir bir ayağa kaldırırken, çalışmaların devam ettiği şantiyelerin kapılarını da vatandaşlara açmaya devam ediyor. 

EGO Genel Müdürlüğü tarafından “Şehrini Keşfet Enerjini Koru” sloganıyla 16-22 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanlığı ile birlikte Ankara Miras Şantiye Gezisi gerçekleştirilecek.

BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILABİLECEK

Avrupa Hareketlilik Haftası’nda programları kapsamında gerçekleştirilecek Şantiye Gezileri; 19 Eylül 2023 Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında Roma Tiyatrosu, Arkeopark ve Ankara Kalesi’ne düzenlenecek.

Geziye katılmak isteyen vatandaşlar https://forms.ankara.bel.tr/ankaramiras linki üzerinden başvuruda bulunabilecek.

Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Miras Şantiye Gezisi düzenlenecek
Yorum Yap