SİZ DE YAZIN...

Akyurt Esnafı’ndan Afrin’e Destek Konvoyu

Akyurt Esnafı’ndan Afrin’e Destek Konvoyu

reklam

Akyurt Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın organizasyonu ile Akyurt’ta Afrin’de yürütülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek için konvoy düzenlenecek.

Akyurt Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından organize edilen “Afrin’e Destek Konvoyu” 15 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Saat: 11:30’da Yeşiltepe Mahallesi’nde İlçe Jandarma Komutanlığı önünden başlayacak olan konvoy şehitlik anıtında son bulacak.

MEHMETÇİK VAKFI’NA BAĞIŞ
İlçe esnafının kendi arasında para toplayarak Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunacağını belirten Akyurt Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Refah, “Mehmetçiklerimiz bizim için canlarını hiçe sayıp terör örgütlerine karşı korkusuzca mücadele ediyor. Bizler dualarımızla her an onların yanındayız. Bizler biliyor ve inanıyoruz ki milletimiz dün olduğu gibi bugün de galip çıkacaktır. Kahramanlarımız Afrin’de 7 düvele karşı mücadele veriyor. Allah’ın yardımı, milletimizin desteği ve Mehmetçiğimizin de kahramanlığıyla inşallah Afrin’de yeni bir destan yazılmaktadır. Bizlerde Akyurt esnafı olarak mehmetçiğimize bir nebze olsun destek olmak amacıyla Afrin’e destek konvoyu düzenleyeceğiz. Ayrıca esnaflarımızın kendi aralarında topladığı parayı da Mehmetçik Vakfına bağışlayacağız” ifadelerini kullandı.

Refah, “Tüm ilçe esnafımızı ve halkımızı perşembe günü düzenleyeceğimiz konvoyda bir araya gelmeye davet ediyoruz.” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM