Yazarlarla Okurlar Pursaklar 2.Kitap Günlerinde Buluşacak

featured
service

60.000 okurun katılım sağladığı 105 yayınevi ve birçok yazarın katılım sağladığı 1.Kitap Günlerini düzenleyen Pursaklar Belediyesi tarafından, Pursaklar Yaşam Merkezinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kitap Günleri, 09-18 Şubat tarihleri arasında kitapseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

‘‘2.Kitap Günlerine kitapseverleri, öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, gençlerimizi ve kitaba ilgi duyan tüm hemşehrilerimizi bekliyorum’’

Kitapseverlerin ilgiyle takip edeceği, çok güzel bir organizasyona imza atacaklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘65 farklı yazarımız, ziyaretçilerimizin kitaplarını imzalayacak. 17 farklı konuğumuz ile söyleşi programı gerçekleştireceğiz. Hem kitap kurtları için hem de ilçemiz için mükemmel bir etkinlik olacak. Birçok farklı programın ve etkinliğin yer alacağı Pursaklar 2.Kitap Günleri organizasyonumuza kitapseverleri, öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, gençlerimizi ve kitaba ilgi duyan tüm hemşehrilerimizi bekliyorum’’ dedi.

101’in üzerinde yayınevinin katılım sağlayacağı Kitap Günlerinde, 65 yazar ile imza günü ve 17 farklı konuşmacı ile söyleşi programlarının yanı sıra kültürel yayınların ve hazırlık yayınlarının yer alacağı sergiler yer alacak.

Yazarlarla Okurlar Pursaklar 2.Kitap Günlerinde Buluşacak