TOBB Projektör projesinde başvurular başladı

featured
service

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İstanbul Genç Girişimciler Kurulunun liseli genç girişimcilere destek olmak amacıyla başlattığı ‘TOBB Projektör’ projesinin üçüncüsü için başvurular başladı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle yürütülen projenin son başvuru tarihi 31 Ocak 2024.

TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu tarafından liselerde girişimcilik kültürünün gelişmesini ve araştıran, üreten gençlere destek olunmasını amaçlayan TOBB PROJEKTÖR projesinin başvuruları başladı.

Takımlarını kurup projelerini hazırlayan gençler başvurularını 31 Ocak 2024 tarihine kadar kurumun internet sitesi üzerinden yapabilecek.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen TOBB PROJEKTÖR projesi kapsamında şimdiye kadar yüzlerce gence girişimcilik eğitimi verildi. Projenin kazananlarına ise para ödülü verilmesinin yanı sıra; akademisyenler, yatırımcılar ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri ile buluşma imkanı sağlandı. Fikirlerin ürün ve hizmete dönüşüp ticarileşmesine katkıda bulunuldu.

HASAN BÜNÜL: ‘TOBB PROJEKTÖR PROJESİ ÜLKEMİZ ADINA ÇOK ÖNEMLİ BİR KAZANIM’

Gençlere verilen desteğin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten TOBB İstanbul Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hasan Bünül proje hakkında ‘Her geçen yıl büyüyen ve güçlenen projemiz ile girişimci gençlerin fikirlerine destek olmak bizim adımıza bir gurur kaynağı olurken ülkemiz adına da çok önemli bir kazanım oluyor. Çünkü, bu proje ile ülkemizde yeni girişimcilerin oluşması, toplumda farkındalık yaratacak projelerin ticarileşmesi ve uluslararası alanda ülkemizi gururlandıracak şirketler kurulması sağlanıyor. Bu yıl da projelerine güvenen tüm genç arkadaşlarımızı bekliyoruz’ dedi.

TOBB Projektör projesinde başvurular başladı