1. Haberler
  2. Akyurt
  3. Taekwondo İl Seçmesinde Akyurtlu Sporcu Şampiyon!

Taekwondo İl Seçmesinde Akyurtlu Sporcu Şampiyon!

featured
service

Ankara Keçiören Taha Akgül Spor Salonu, 2023-2024 Öğretim Yılı MEB Ortaokullar Arası Taekwondo İl Seçmesi’ne ev sahipliği yapıyor. Etkinlikte birçok yetenekli sporcu mücadele ederken, önemli bir başarıya imza atan Berk Can Çetin, +57 kg Minik Erkekler kategorisinde şampiyon oldu.

Keçiören Taha Akgül Spor Salonu’nda 27 Mayıs’ta başlayan ve 31 Mayıs’a kadar devam edecek olan seçmeler, katılımcıların ve izleyicilerin büyük beğenisini topluyor. Turnuva Akyurt’tan katılan Berk Can Çetin ise Reyhan ve Fatih Altındiş’in antrenörlüğünde titizlikle hazırlandığı bu önemli turnuvada üstün performans sergileyerek altın madalyayı kazandı.

Berk Can Çetin’in elde ettiği başarı, hem okuluna hem de antrenörlerine büyük bir gurur yaşattı.

Taekwondo İl Seçmesinde Akyurtlu Sporcu Şampiyon! 1

Antrenör Altındiş, bu tür organizasyonların genç sporcuların gelişiminde önemli bir rol oynadığını vurgulayarak, “Bu turnuvalar, sporcularımızın yeteneklerini sergilemeleri ve kendilerini geliştirmeleri için harika fırsatlar sunuyor. Gelecekte de benzer başarılar elde etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm sporcularımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Taekwondo İl Seçmesinde Akyurtlu Sporcu Şampiyon!