fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4705
  %-0,37
 • EURO
  10,2921
  %0,22
 • ALTIN
  502,04
  %0,55
 • BIST
  1.441
  %-0,25
“Siteler’in marka değerini yükselteceğiz”

“Siteler’in marka değerini yükselteceğiz”

Siteler’in marka değerini yükseltmek için çalışacaklarını belirten Başkan Asım Balcı, bölgede vatandaşların rahatlıkla alışveriş yapacağı ortamları oluşturmak istediklerini söyledi.

Altındağlılarla her fırsatta bir araya gelen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, son olarak Siteler esnafıyla kahvaltıda buluştu. Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu’nun da katıldığı programda esnafın taleplerini dinleyen Başkan Asım Balcı, istekleri tek tek not etti. “Siteler, Altındağ bölgesinde ticaretin kalbinin attığı önemli yerlerden biri” diyen Başkan Balcı, “Belediye olarak bölgedeki eksikleri gidermek için çalışıyoruz. Esnaf kardeşlerim bize sorunlarını bildirsinler. Bizler de gerekli çalışmaları yapacağız. Altındağ’da esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

SORUNLARA YERİNDE İNCELEME

Siteler’deki Ankara Mobilyası’nın marka değerini el ele vererek yükselteceklerini belirten Başkan Balcı, “Altındağ Belediyesi sorumluluğundaki sokaklarda iyileştirme yapıyoruz. Vatandaşlarımızın rahat bir şekilde Siteler’den alışveriş yapacağı ortamı hep birlikte oluşturmamız gerekir.” dedi. Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı ile program sonrası Siteler sokaklarında gezerek tespitlerde bulunan Başkan Asım Balcı, esnafın belirttiği taleplerin çözümü için yerinde incelemelerde bulundu.

SİTELER İHTİŞAMLI GÜNLERİNE DÖNECEK

Mağazaları ve işletmeleri dolaşarak “hayırlı işler” dileyen Başkan Balcı, “Biz inanıyoruz ki Siteler, eski ihtişamlı günlerine dönecek. Burada ihracat yaparak ülke ekonomisine büyük katkılar sunan firmalar var. Enerjimizi Altındağ’ın ve Ankara’nın değeri olan Siteler’in kalkınması için harcayacağız. Siteler esnafının kazanması, ülkenin kazanması demek. Siteler çevresindeki moloz ve atıklarla ilgili de mücadele başlatacağız. Siteler’de görüntü kirliliği ile mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı