Savcı İsa Fidan’ı kaybettik

Savcı İsa Fidan’ı kaybettik

ABONE OL
Nisan 9, 2023 15:08
Savcı İsa Fidan’ı kaybettik
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daha önce Akyurt’ta görev yapan Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekili, İsa Fidan tedavi gördüğü Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde vefat etti.

Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fidan 3 Ekim 2012 tarihinde vefat etti.Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fidan, 1970 yılında Samsun’un Çarşamba ilçesinde dünyaya geldi. Fidan ilk, orta ve lise öğrenimini Çarşamba’da tamamladı. Yüksek öğrenimini 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde bitirdi. Hakimlik ve savcılık stajını Samsun’da tamamladı. Fidan Ardahan’ın Hanak ilçesi, Ordu’nun Uluğbey ilçesi, Ankara’nın Akyurt ilçesi Cumhuriyet savcılıkları, Ankara’nın Elmadağ ilçesi Cumhuriyet Başsavcılığı, Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı, Adalet Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Tetkik Hakimliği ve Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekili olarak çeşitli kademelerde görev yaptı. Görevi sırasında geçirdiği rahatsızlık sonucu Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavi gören Fidan vefat etti.Fidan evli ve 3 çocuk babasıydı.
451

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.