1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Petek Dinçöz’ün Yeni Parçası “Ahımı Ala Ala” Yayında!

Petek Dinçöz’ün Yeni Parçası “Ahımı Ala Ala” Yayında!

featured
service

Ünlü sanatçı Petek Dinçöz, merakla beklenen yeni parçası “Ahımı Ala Ala” ile müzikseverlerle buluştu. Kemal Aslan Müzik yapımcılığında hazırlanan bu yeni eser, 7 Haziran itibarıyla dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

Özel Klip, Özel Tasarımlar

Petek Dinçöz’ün yeni şarkısı için çekilen klipte, ünlü modacı Rufat İsmail tarafından tasarlanan 4 özel kıyafet kullanıldı. Bu benzersiz tasarımlar, hem şarkının ruhunu yansıtıyor hem de Petek Dinçöz’ün tarzını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Sanat yönetmenliğini Halil Güzel’in üstlendiği klibin yönetmenliğini ise Serkan Uzundal yaptı. Şarkının fotoğrafları da Serkan Uzundal tarafından çekildi.

Petek Dinçöz'ün Yeni Parçası "Ahımı Ala Ala" Yayında! 1

Sanatçının Yenilikçi Yaklaşımı

Petek Dinçöz, müzik kariyerindeki yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımıyla biliniyor. “Ahımı Ala Ala” parçası da bu yaklaşımın en son örneği. Dinçöz, hem müzikseverlere hem de sanat dünyasına ilham vermeye devam ediyor. Yeni şarkısıyla dinleyicilerine duygusal bir deneyim sunan sanatçı, klipteki güçlü görsel öğelerle de dikkat çekiyor.

Müzikseverlerin Beklentisi Karşılandı

Petek Dinçöz’ün “Ahımı Ala Ala” parçası, sanatçının hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu. Dinçöz, şarkının çıkışıyla birlikte hem müzikseverlerin hem de eleştirmenlerin beğenisini topladı. Yenilikçi müzikal yaklaşımı ve etkileyici klibiyle dikkat çeken “Ahımı Ala Ala”, yaz sezonunun hitleri arasında yer almaya aday.

Petek Dinçöz’ün Yeni Parçası “Ahımı Ala Ala” Yayında!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.