1. Haberler
  2. Yaşam
  3. CNBC-e Türkiye’de Yayın Hayatına Başladı

CNBC-e Türkiye’de Yayın Hayatına Başladı

featured
service

Türk televizyon tarihine farklı yayın formatı ve Türkçe altyazılı içerikleriyle damga vuran CNBC-e, yeniden izleyicileriyle buluştu. CNBC-e, Kablo TV: 38, Digiturk: 30, D-Smart: 38, Tivibu: 42, TV Plus: 31 ve S Sport Plus gibi birçok platformda yayın hayatına başladı.

CNBC-e, iş dünyasında küresel ölçekte yaşanan gelişmeleri Türkiye perspektifinden değerlendirerek, objektif ve doğru haber içeriğiyle izleyicilerine sunacak. Kanal, dünya finans piyasalarında yaşanan son gelişmeleri kapsamlı raporlar ve özel röportajlarla aktaracak. Yerel bakış açısını küresele taşımanın yanı sıra, küresel olayların yerel pazarı nasıl etkilediğini de izleyicileriyle paylaşacak.

Canlı Yayınlarla Gün Boyu Haber ve Eğlence İçeriği

İlbak Holding bünyesinde faaliyet gösteren CNBC-e, gün boyu sürecek canlı yayınlarla bölgeye dair finans ve iş dünyası haberlerine yer verirken, iç ve dış yapımlardan alınan dizi, yarışma programı gibi kaliteli eğlence içerikleriyle de ekranların iddialı kanallarından biri olacak. Kanalın yayın içeriği, Abu Dhabi, Londra, New York ve Singapur gibi dünyanın dört bir yanındaki CNBC bürolarının uluslararası yayınlarıyla desteklenecek.

Madencilik, açıkhava reklamcılığı, pazarlama iletişimi, baskı hizmetleri, turizm, gayrimenkul ve hızlı tüketim gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren İlbak Holding, CNBC-e ile yayıncılık sektörüne de güçlü bir giriş yapıyor. İlbak Holding, dünyadaki ve Türkiye’deki değişimleri yakından izleyerek, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanlarıyla değişimin ve gelişimin öncüleri arasında yer almayı hedefliyor.

CNBC-e Türkiye’de Yayın Hayatına Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.