fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3542
  %0,51
 • EURO
  10,2027
  %0,92
 • ALTIN
  501,08
  %0,44
 • BIST
  1.462
  %0,56
MHP’DEN TÜRKDAĞ AÇIKLAMASI

MHP’DEN TÜRKDAĞ AÇIKLAMASI

Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olan Hakan Türkdağ’ın bağımsız belediye başkan adaylığını açıklamasının ardından MHP Akyurt İlçe Başkanlığı’ndan açıklama geldi.

“Partimize daha önce aday adaylığı başvurusunda bulunan Hakan Türkdağ’ın daha sonra sonra bağımsız başkan adayı olması partimiz ve İlçe başkanlığımız tarafından tasvip edilmemekle birlikte herhangi bir desteğimiz söz konusu değildir.” ifadelerinin yer aldığı açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Milliyetçi ülkücü hareketin şanlı tarihinde Nesilden nesile öğretilen bir husus vardır bunlar ; Lider, teşkilat, doktrin olarak üçe ayrılır. Teşkilatçılığın ve dava adamlığının olmazsa olmaz temel üç unsurudur. Siyaseten ve feraseten sancılı bi süreçten geçen ülkemiz Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin yol haritası İle geleceğimize ışık tutmaktadır.
Bilge liderimizin talimatları doğrultusunda Akyurtta milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakının sonuna kadar destekçisi ve takipçisi olacağız. Bunun dışında diğer hiçbir adayın destekçisi ve takipçisi olmamız mümkün değildir. Cumhur ittifakı adayımız Hilal Ayık’tır.Partimize daha önce aday adaylığı başvurusunda bulunan Hakan Türkdağ’ın daha sonra sonra bağımsız başkan adayı olması partimiz ve İlçe başkanlığımız tarafından tasvip edilmemekle birlikte herhangi bir desteğimiz söz konusu değildir.
Ülkücü ülkücünün arkasında dağ gibi durandır.
Lidere sadakat şerefimizdir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
hakan türkdağ mhp

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Canınızı neye sıkıyorsunuz ki mhp kardeşlerim hakan türkdag mhp den seçilse bile başka partiye gidecek ti. Bu filmi daha evvel gördük

 2. İmza
  Yıllardır söyledik ama anlatamadık bu zihniyetteki kişiler yüzünden 45 yıllık partimizde ayrılmamıza sebep oldular 5 yıl öncede seçilseydi aynısını yapacaktı buğün iktidar partisinde belediye bşk olarak devam edecek bir şahsiyet.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı