fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4538
  %-0,57
 • EURO
  10,2677
  %-0,02
 • ALTIN
  499,91
  %0,12
 • BIST
  1.441
  %-0,25
Keçiören’de 1400 Çocuk Sünnet Ediliyor

Keçiören’de 1400 Çocuk Sünnet Ediliyor

Keçiören Belediyesi ile Mesdisis Hastanesi iş birliğinde 1400 çocuk için düzenlenen sünnet programının ilk gününe katılan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımızın sünnet olmaları için Medisis Hastanesi’yle işbirliği yaptık. Sünnet olan evlatlarımıza ve ailelerine hem tebrik hem de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

ALTINOK SEVGİ GÖSTERİLERİYLE KARŞILANDI

Keçiören Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında sünnet çağında olan çocuklara ücretsiz sünnet imkânı sunarak 1400 çocuğun sünnet işlemlerini Keçiören Medisis Hastanesi’nde başlattı. Başkan Turgut Altınok, günde ortalama 80 ila 90 çocuğun sünnet olacağı Medisis Hastanesi’ni ziyaretinde sünnet olan çocukların aileleri tarafından sevgi gösterileriyle karşılanırken, minik çocuklarla da hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra sünnet operasyonunun gerçekleştirildiği bölüme geçen Altınok, burada uzman doktorlarla bir süre sohbet etti.

SÜNNETLER HİJYENİK KOŞULLARDA YAPILIYOR

Sünnet programına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Turgut Altınok, “Vatandaşlarımızın muhtarlıklarımıza yaptıkları başvurular sonucunda toplamda 1400 çocuğumuzu sünnet ediyoruz. Sağlıklı, hijyenik koşullarda yaptığımız sünnet işlemlerinde ailelerimiz mahallerinden servisle alınarak ulaşım hizmeti de sağlanıyor. Çocuklarımız, bizim çiçeklerimiz ve meleklerimiz, onlar bizim geleceğimiz, onlara her konuda her koşulda destek olmayı sürdürüyoruz. Rabbim yavrularımızın düğünlerini de görmeyi nasip etsin. İnşallah Ağustos başında da sünnet şölenimizi yapacağız” diye konuştu.

Başkan Altınok’un Medisis Hastanesi’nde sünnet olan çocukları ve ailelerini ziyaret ettiği programının ilk gününe, AK Parti 24. 25. ve 26. Dönem Adıyaman Milletvekili Opt. Dr. Salih Fırat ve Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı (ADVAK) Başkanı 22. ve 23. Dönem Adıyaman Milletvekili Şevket Gürsoy da eşlik etti.

SÜNNET ŞÖLENİ AĞUSTOS’TA

Günde ortalama 90 çocuğun,  5 uzman doktor ve 10 yardımcı personel tarafından sünnet edileceği sünnet programında ailelere servis imkânı sunuluyor. Mahallelerinden alınan aileler ve çocuklar sünnet işleminin ardından tekrar servislerle evlerine bırakılıyor. 1400 çocuğun sünneti tamamlandıktan sonra 4 Ağustos’ta da toplu bir sünnet şöleni yapılması planlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı