fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5345
  %0,31
 • EURO
  8,9971
  %0,19
 • ALTIN
  411,42
  %0,37
 • BIST
  1.542
  %0,26
Keçiören’de Aquaparklara Yüzde 50 İndirim

Keçiören’de Aquaparklara Yüzde 50 İndirim

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Aktepe Aqua Park’ı ziyaret ederek yaz tatilinin keyfini burada çıkaran çocuklarla bir araya geldi. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Altınok, buradaki ziyareti sırasında Keçiören Belediyesine ait aqua parklara giriş ücretinin karne hediyesi olarak 10 liradan 5 liraya indirildiğini duyurdu.

ÇOCUKLAR İÇİN AQUA PARK, DENİZ DÜNYASI VE TELEFERİK GEZİSİ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Kafkas Mahallesi ziyaretinde çocuklarla yakından ilgilenerek, çocuklardan gelen ücretsiz aqua park talebini geri çevirmedi. Başkan Altınok çocuklardan gelen bu isteğin, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü organizasyonuyla ücretsiz aqua park, Deniz Dünyası ve teleferik gezisi şeklinde düzenlenmesi için de talimat verdi. İşletme ve İştirakler Müdürlüğü de Başkan Altınok’un talimatı doğrultusunda çocukları aqua park, Deniz Dünyası ve teleferik gezileriyle buluşturdu.

AQUA PARKLARA GİRİŞ ÜCRETİ 10 LİRADAN 5 LİRAYA İNDİ

Bunun üzerine Başkan Altınok, çocuklara verdiği ücretsiz aqua park sözünün takibini yapmak için Aktepe Aqua Park’a gerçekleştirdiği ziyarette bir müjde daha verdi. Altınok, Keçiören Belediyesine ait aqua parklara giriş ücretinin karne hediyesi olarak bundan sonra 10 liradan 5 liraya indirildiğini duyurdu.

Başkan Altınok burada yaptığı açıklamada, yüzme sporunun çocuklar ve gençler için bir sosyalleşme aracı olduğuna, ailelerin de bu konuda hassas davranması gerektiğine dikkat çekerek şöyle konuştu:

“Başta yüzme sporu olma üzere diğer spor dallarına ilgi duyan gençlerimizi ilgi duydukları alana teşvik etmeliyiz. Kötü alışkanlıklardan, uyuşturucudan ve alkolden korunmanın temelinde spor, sanat ve diğer sosyal aktiviteler vardır. Türkiye’mizin ve dünyanın kanayan yarası olan uyuşturucu kullanımı ve kullanım yaşının düşmesi vahim sonuçlar doğuruyor. Teröre verdiğimiz şehitlerimizden fazla uyuşturucu illetine kurban veriyoruz. Bu bakımdan çocuklarımızı faydalı işlere çekmek yerel yönetimler olarak bizlerin birer görevidir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
aquapark keçiören

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı