1. Haberler
  2. Keçiören
  3. Keçiören Belediyesi’nden Haşere ve Sineklere Karşı Gece Gündüz İlaçlama Çalışması

Keçiören Belediyesi’nden Haşere ve Sineklere Karşı Gece Gündüz İlaçlama Çalışması

featured
service

Keçiören Belediyesi, ilçe genelinde haşere ve sineklere karşı kapsamlı bir ilaçlama çalışması yürütüyor. Tüm mahallelerde sürdürülen bu çalışmalar, geceleri ise vatandaşların yoğun olarak kullandığı park, bahçe ve mesire alanlarında gerçekleştiriliyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sinek ve haşerelerin çoğalma riskine karşı ilaçlama faaliyetlerine hız veren ekipler, vatandaşların sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

51 Mahallede Kesintisiz İlaçlama

Keçiören Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilaçlama çalışmalarını vatandaşların sağlığını gözeterek park, bahçe ve mesire alanlarında geceleri yapıyor. Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan “Ekiplerimiz ilaçlama çalışmalarını tüm mahallelerimizde gece gündüz düzenli olarak gerçekleştiriyor. Böylece vatandaşlarımız evlerinde, parklarda ve sokaklarda rahat bir yaz mevsimi geçirecek. Sağlıklı, temiz ve konforlu bir Keçiören için ilaçlama mesaimiz hız kesmeden devam edecek” dedi.

Keçiören Belediyesi’nin bu kapsamlı ilaçlama çalışmaları, 51 mahallenin tamamında kesintisiz olarak yürütülüyor. Ekipler, gece gündüz demeden vatandaşların sinek ve haşerelerden uzak, huzurlu bir yaz geçirmesi için çalışmaya devam ediyor.

Keçiören Belediyesi’nden Haşere ve Sineklere Karşı Gece Gündüz İlaçlama Çalışması