fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5345
  %0,31
 • EURO
  8,9835
  %-0,36
 • ALTIN
  411,42
  %0,37
 • BIST
  1.542
  %0,26
Kaderoğlu’ndan İddialı Açıklamalar

Kaderoğlu’ndan İddialı Açıklamalar

Çubuk’ta CHP’den aday adaylığı başvurusunda bulunan Can Kaderoğlu’nun adaylığı kesinleşti. Kaderoğlu: “Çubuk’ta alışılmışın dışına çıkacağız. Halkımızı karar alma süreçlerine dahil edeceğiz” diye konuştu.

“HALK MECLİSLERİ KURACAĞIZ”
Gazetemize açıklamalarda bulunan CHP Çubuk Belediye Başkan Adayı Kaderoğlu, halk meclisleri kuracaklarını ve ilk iş olarak makam kapısının kaldırılacağını söyledi. Kaderoğlu, “Çubuk’ta alışılmışın dışına çıkacağız. Halkımızı karar alma süreçlerine dahil edeceğiz. Bunun için Halk Meclisleri kuracağız. Her mahallede meclislerimiz ve temsilcilerimiz olacak. Halk seçtiklerine, temsilcilerine sözünü doğrudan iletecek. Makamımın kapısı herkese açık lafı bizim için geçerli değil. İlk işim makamımızın kapısı kaldırmak olacak. Halk bana istediği her an doğrudan ulaşacak. Zaten her an sokakta olacak sorunları yerinde tespit edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“KALKINMA KOOPERATİFLERİ KURULACAK”
“Selamsız bir ağaç sevgisiz bir kuş bırakmayacağız. Projelerimiz 3 temel sac ayağına dayanıyor. Üretim, gelişme ve adaletli paylaşım. Çubuklu hemşehrimiz Çubuk’ta çalışacak. Herkes en iyi yaptığı işi yapacak.” diyen Kaderoğlu, “İlçemizin tarımsal alanda dünyaca ünlü bir marka olacak altyapı ve donanımla tanınacak. Çubuk’ta üreteceğiz, Ankara’yı doyuracağız. Özellikle Tarımsal üretim açısından üretici ve tüketiciyi yan yana getiren dünya çapında kabul görmüş kalkınma kooperatifleri kuracağız. Entegre tesisler ilçemizi bir çok alanda tanıtacak ve marka haline getirecek. Dediğimiz gibi birlikte üreteceğiz, Hakça üleşeceğiz.” şeklinde konuştu.

“KÜLTÜR KAMPÜSÜ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK” 
Kaderoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “İlçemizi turizme açacağız. Böylelikle hem esnafımız ve köylümüz kalkınacak, hem de işsizlerimize yeni istihdam alanları açacağız. Kültür ve doğa turizmi ilçemizin tarihsel anlamdaki öneminin de altını çizmemiz açısından bir sorumluluk. Projelerimizin detaylarını süreç içerisinde halkımızla paylaşacağız. Doğa dostu bir kampanya yürütüp çağın ve teknolojinin nimetlerinden yararlanacağız. Bu anlamıyla her eve gireceğiz diyebilirim. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz, Çubuk’ta halkımızın beğenerek izlediği bir kampanya süreci öreceğiz. Türkiye’ye örnek olacak bir kültür kampüsü projemiz var. Sanat ve bilimin her alanında öncü olacak yeni nesiller için kolları sıvıyoruz. Kültür kampüsünün içerisinde Amfi tiyatrosundan, gökyüzü gözlemevine kadar herşey olacak. Çubuklu hiçbir şeyden mahrum kalmayacak. Özellikle gençlerin, engellilerin, kadınların, yaşlıların, şehit aileleri ve gazilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak aktivite ve projelerle kentsel dokuyu canlandıracak ve Çubuk’u yaşayan ve yaşanan şehir haline getireceğiz. Çalışmalarımızı Büyükşehir belediyemizle uyumlu ve koordineli şekilde gerçekleştireceğiz. Halkımızdan ricam, gençlere güvensinler evladına güvensinler.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı