1. Haberler
  2. istanbul
  3. İstanbul’da 15 Temmuz’da Ulaşım Ücretsiz mi?

İstanbul’da 15 Temmuz’da Ulaşım Ücretsiz mi?

featured
service

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kişiselleştirilmiş İstanbulkart sahiplerine 24 saat boyunca ücretsiz toplu ulaşım imkanı sunacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun girişimiyle başlatılan ve dini ile milli bayramlarda uygulanan ücretsiz toplu ulaşım hizmeti, 15 Temmuz’da da devam edecek.

İstanbul'da 15 Temmuz'da Ulaşım Ücretsiz mi? 1

İBB’nin açıklamasına göre, 15 Temmuz günü İstanbul genelinde İstanbulkart ücret entegrasyonuna dahil olan tüm toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet verecek. Bu kapsamda İETT otobüsleri, Özel Halk Otobüsleri, Metrobüs, Nostaljik Tramvay ve Tünel araçları; Şehir Hatları vapurları ve özel deniz toplu ulaşım araçları (İDO Körfez hariç); Metro İstanbul’a ait tramvay, metro, hafif metro, füniküler, teleferik ve Kadıköy Moda Nostaljik Tramvayı yer alacak.

İstanbul'da 15 Temmuz'da Ulaşım Ücretsiz mi? 2

Kişiselleştirilmiş İstanbulkart sahipleri, 15 Temmuz etkinliklerine ve anma programlarına gün boyunca ücretsiz toplu ulaşım araçlarıyla katılabilecek.

İstanbul’da 15 Temmuz’da Ulaşım Ücretsiz mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.