fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,5283
  %-0,05
 • EURO
  8,9905
  %0,12
 • ALTIN
  414,74
  %0,85
 • BIST
  1.542
  %0,26
Fuar Alanı Temelde Kaldı

Fuar Alanı Temelde Kaldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, “Dünyada sadece Dubai, Paris ve Berlin’de bulunan ‘havacılık fuarları’ artık Ankara’da da yapılacak” dediği fuar alanını bir de su bastı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, “Dünyada sadece Dubai, Paris ve Berlin’de bulunan ‘havacılık fuarları’ artık Ankara’da da yapılacak” dediği fuar alanı, çalışma olmadığı alanı bir de su bastı.Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz’un katılımıyla 26 Mayıs’ta Akyurt Saracalar Mahallesi’nde temeli atılan Ankara Uluslararası Fuar Alanı, seçimlerin ardından kaderine terk edildi.

Temeli gösterişli bir törenle atılan Esenboğa Havalimanı’nın yanı başındaki alanda aylardır herhangi bir çalışma yürütülmüyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, “Dünyada sadece Dubai, Paris ve Berlin’de bulunan ‘havacılık fuarları’ artık Ankara’da da yapılacak” dediği fuar alanı, çalışma olmadığı alanı bir de su bastı. Fuar alanı çevresinde yaşayan vatandaşlar, “Bizim 15 yıldır kanalizasyon problemimiz var. Şikayette bulunduğumuzda, ‘Fuar yapalım, burayı da yaparız’ dediler. Ama ne fuarı tamamlayabildiler ne de bizim sorunlarımızı giderebildiler. Fuar alanı, ilk gün temel nasıl atıldıysa öyle bırakıldı” dedi. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, Ankara Ticaret Odası yetkilileri ise, proje üzerinde çalışmaların sürdüğünü, kısa sürede inşaata başlanacağını söyledi. Fuar Alanı; Büyükşehir Belediyesi, TOBB, ATO, ASO, ATB, Akyurt Belediyesi ile ANKESOB ortaklığında kuruldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı