fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,2921
  %-0,26
 • EURO
  10,0076
  %0,12
 • ALTIN
  483,95
  %1,33
 • BIST
  1.428
  %0,54
“En önemli yatırım, insana yapılan yatırımdır”

“En önemli yatırım, insana yapılan yatırımdır”

Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan, 2015-2016 yılı eğitim-öğretim dönemi 2. yarı yılının başlaması nedeniyle bir açıklama yaptı.

 “En önemli yatırım, insana yapılan yatırımdır.”“Dinlendiğinizi umut ettiğimiz bir tatilin ardından ikinci döneme merhaba diyoruz. Bütün uzun ve zor yolların atılacak ilk adımla başladığını biliyoruz.” ifadelerinin kullanan Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Aycan: ” Bütün uzun ve zor yolların atılacak ilk adımla başladığını biliyoruz. Her alanda hep daha iyisini yapma inancı içerisinde geleceğe hep birlikte kararlılıkla yürüyeceğiz.

İdareci, öğretmen ve veli olarak bizler, ülkemiz ve aziz milletimiz için gayret gösteren, inandığı değerlerden ödün vermeyen, sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek üzere görev yaptığımızın bilincindeyiz. Topluma ve insanlığa faydalı olabilme sorumluluğumuzu eksiksiz bir şekilde yerine getirmek, maddi ve manevi değerlerimiz doğrultusunda bireyler yetiştirmek öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunmak, bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak bizim öncelikli hedefimizdir. Büyük ve güçlü Türkiye’nin yarınları için çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek zorundayız. Bunun için de eğitim, hepimiz için hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer almalıdır. Çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek yarınlarımız o kadar parlak olacaktır. Çünkü en önemli yatırım, insana yapılan yatırımdır.

Sevgili öğrenciler, daha mutlu bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. İkinci dönemin, toparlanma ve başarınızı artırmak için bir fırsat olduğunu unutmayınız. Daha çok okumanız, planlı ve düzenli bir şekilde çalışmaya devam etmeniz bizleri ve ailenizi mutlu edecektir. Sizlerden beklentimiz, derslerinize sımsıkı sarılmanız ve belirlediğiniz hedefe ulaşmak için gayret göstermenizdir.

Bu duygu ve düşünceler içinde ikinci dönemin hepimiz için hayırlı olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı