fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  7,1799
  %1,05
 • EURO
  8,7223
  %0,99
 • ALTIN
  415,62
  %0,81
 • BIST
  1.483
  %-2,30
CHP Ankara Milletvekili Kaya’dan Akyurt’a ziyaret

CHP Ankara Milletvekili Kaya’dan Akyurt’a ziyaret

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP Akyurt İlçe Başkanı Filiz Geygel ve partililer, Akyurtlular Derneğini ziyaret etti. Ardından ilçe esnaflarını gezen Kaya, maske ve kolonya hediye etti.

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’nın ilk ziyaret yeri Akyurtlular derneği oldu. Dernek Başkanı Sadullah Çiftci ile birlikte dernek üyelerinin de bulunduğu ziyarette CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, talep ve önerileri dinledi. Dernek üyeleri bürokraside bir hemşehrilerinin olmasını istediklerini belirterek bu konuda Kaya’dan destek istedi.

“BEN DE AKYURTLU SAYILIRIM”

Ziyarette inşaat çalışmaları duran fuar alanından bahseden Kaya, bugüne kadar Ankara’ya fuar alanı kazandırılmamasının büyük bir kayıp olduğunu söyledi. Kaya, “Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’da fuar alanı yok, böyle bir şey olabilir mi? Kayseri’de fuar alanı var, Konya’da fuar alanı var. Ankara’ya fuar alanı yapılmamış, fuar alanı yoksa Ankara’ya nasıl çekeceksin uluslar arası firmaları? Fuar alanı bu bölgeye yapılacak, fabrikalar da var, Akyurt’a ciddi istihdam sağlayacak. Mansur Başkan fuar alanını bu bölgeye kazandırmak istiyor. Önemli Olan Akyurt’a hizmet getirebilmek ve iş yapabilmektir. Akyurt İlçe Başkanımız Akyurtlu, sizler Akyurtlu, ben de Akyurtlu sayılırım. Eğer bu bölgenin milletvekiliysem, kendimi ne kadar Güdül’lü, ne kadar Çamlıdere’li sayıyorsam o kadar da Akyurtlu sayıyorum” şeklinde konuştu.

“HANGİ SİYASİ PARTİ OLURSA OLSUN KAPIMIZ AÇIK”

Dernek Başkanı Sadullah Çiftci ise, her siyasi partiye aynı mesafade olduklarını belirterek, “Biz bir sivil toplum örgütü olarak siyaset ve siyasetçiler ile diyalog kurarak bölgemizin sorunlarını ve beklentileri sizler aracılığıyla çözmek istiyoruz. Bizim hangi siyasi parti olursa olsun kapımız açık, aynı şekilde bize de kapıların açık olmasını bekliyoruz” dedi.

Dernek üyeleri bazı talepleri CHP Ankara Milletvekili Kaya’ya iletirken, ilçe başkanı Filiz Geygel ile birlikte takipçi olacakları sözünü verdi.

Dernek ziyaretinin ardından milletvekili Kaya ile birlikte partililer esnafları ziyaret ederek maske ve kolonya dağıttılar. Esnafların çoğunluğu işlerin düşük olduğunu belirterek, açıklanan kira yardımını alamamaktan yakındı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı