1. Haberler
  2. Pursaklar
  3. Çetin; ‘‘Birinci Önceliğimiz Halk Sağlığı’’

Çetin; ‘‘Birinci Önceliğimiz Halk Sağlığı’’

featured
service

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile birlikte vatandaşların hijyenik ve sağlıklı gıdalara ulaşabilmeleri için denetimlerine aralıksız devam ediyor.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilçede bulunan pazarlarda vatandaşların, herhangi bir mağduriyet yaşamamaları, rahat ve güvenilir bir ortamda, sağlıklı gıdalara ulaşabilmeleri için denetim gerçekleştirdi.

Bu doğrultuda Pazar yerlerindeki ürünleri teker teker inceleyen Başkan Ertuğrul Çetin, Pazar alanlarında satımı gerçekleştirilen ürünlerin kalitesi ve malzemelerin taze olup olmadığını denetledi.

‘‘Bizim kırmızı çizgimiz; Temizlik, düzen, intizamdır’’

Vatandaşların sofralarına sağlıklı ve hijyenik ürünlerin girmesi için semt pazarlarında denetimlerini aralıksız sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Pazar yerlerimizi ziyaret ederek, esnaflarımız ve hemşehrilerimizle selamlaştık. Bizim kırmızı çizgimiz; Temizlik, düzen, intizamdır.  Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizde, tüketici sağlığının korunması amacıyla gıda hareketliliğinin yoğun olduğu Pazar yerlerinde ekstra önlemler almaya devam edecek. Bereketli, bol kazançları olsun inşallah’’ dedi.

Çetin; ‘‘Birinci Önceliğimiz Halk Sağlığı’’