fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3198
  %-1,60
 • EURO
  10,1266
  %-1,40
 • ALTIN
  499,20
  %-0,38
 • BIST
  1.454
  %0,90
Berberlerde 11 Mayıs hazırlığı

Berberlerde 11 Mayıs hazırlığı

Akyurt’taki berberler 11 Mayıs’ta faaliyete başlayacak olmaları nedeniyle hazırlıklarına başladı. Akyurt’ta üçüncü kuşak berber Kürşat Emanet 11 Mayıs için şimdiden randevu almaya başladıklarını söyledi.

Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 22 Mart 2020 tarihinde kapatılan berber dükkanlarının 11 Mayıs’ta açılacak olması nedeniyle dip bucak temizlik başladı. Yaklaşık iki aydır kapalı bulunan ve çalışamayan berber esnafı sevindirici haber karşısında işyerlerini hazır hale getirmek için işe koyuldu. Hijyen ürünleri ile dükkanlar temizlenerek dezenfekte edilmeye başlandı. 11 Mayıs’ta faaliyetlerine devam etme kararının alınması ile birlikte randevu almaya başladıklarını söyleyen berber Kürşat Emanet ilk günden randevu defterlerinin dolduğunu söyledi.

“RANDEVUSUZ TIRAŞ YAPILMAYACAK”

Salgından hem kendilerini hem de müşterilerini korumak adına gerekli önlemleri alacaklarını belirten Emanet, “Bu süreçte hem kendimizi hem de müşterilerimizi salgından korumak amacıyla koruyucu maske takarak önlük kullanacağız. Sadece tek kişide kullanıp attığımız tek kullanımlık havlular ile de tedbirlerimizi artıracağız. Tıraş işleminin bitmesinin ardından dezenfektan ürünler ile kullanmış olduğumuz malzemeleri de dezenfekte edeceğiz. Bu süreçte iş yerimizde tıraş bitene kadar başka müşteriyi işyerimize alamayacağımızdan tıraş olmak isteyenlerin mutlaka berberlerinden randevu almaları gerekiyor. Biz gerekli önlemleri alacağız müşterimizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz” dedi.

Akyurt Belediyesi de berberlerin 11 Mayıs’ta açılacak olması nedeniyle haftalık olarak bu işyerlerinde ilaçlama çalışması yürütecek. Belediye tarafından berberlere verilecek olan el dezenfektanı da tıraş olmak isteyen müşterilerin kullanımına sunulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı