1. Haberler
  2. Yerel
  3. Başkan Tamer Mandalinci Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Başkan Tamer Mandalinci Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

featured
service

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, mahalle ziyaretleri kapsamında Kızılağaç ve Çiftlik’te vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi. Başkan Mandalinci, Türkbükü, Gölköy, Gümbet ve Bitez ziyaretlerinin ardından gerçekleştirdiği bu denetimlerde, halkın öncelikli sorunlarının giderilmesi için tüm kurumlarla iş birliği içinde çalışacaklarını ifade etti.

Başkan Tamer Mandalinci Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor 1

Mahalle ziyaretlerinde Başkan Tamer Mandalinci’ye, Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldızhan, Çiftlik Mahalle Muhtarı Hasan Kocaman, Kızılağaç Mahalle Muhtarı Mehmet Karaca, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. Su ve kanalizasyon hattı çalışmaları başta olmak üzere çeşitli konularda vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunan Başkan Mandalinci, Gerenkuyu Mevkii’nde de incelemelerde bulundu.

Çiftlik Mahallesi’nde Yoğun Mesai

Çiftlik Mahallesinde, Bodrum Belediye AŞ bünyesinde hizmet veren Yalı Restoran’dan başlayan Başkan Mandalinci, burada halk plajında bulunan tatilcilerle ve çalışan personellerle sohbet etti. Bölgede el işi stantlarının açılacağı alanlarda da incelemelerde bulunan Mandalinci, bu tür faaliyetlerin bölge ekonomisine katkı sağlayacağını belirtti.

Başkan Tamer Mandalinci Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor 2

Başkan Tamer Mandalinci, vatandaşların sıkıntılarının ivedilikle giderilmesi için girişimlerde bulunacağını belirterek, “İlgili bakanlıklarla iletişime geçerek bölgedeki tüm çalışmalar hakkında bilgi vereceğiz. Önceliğimiz halkın sorunlarını en kısa sürede çözmek” dedi.

Başkan Tamer Mandalinci Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.