1. Haberler
  2. istanbul
  3. Başkan İmamoğlu, Beykoz Belediye Başkanı Köseler’i Tebrik Etti

Başkan İmamoğlu, Beykoz Belediye Başkanı Köseler’i Tebrik Etti

featured
service

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden başarıyla çıkan Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’e tebrik ziyaretinde bulundu. İmamoğlu’nun tebrik ziyareti, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle mini bir halk buluşmasına dönüştü. Belediye balkonundan vatandaşlara seslenen İmamoğlu, “İstanbul’un 39 ilçesini ziyaret edip, toplantılar yapıyoruz. Herkese şunu söyleyebilirsiniz: Ekrem İmamoğlu ve arkadaşları, öncelikle adaleti temsil eder” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’i tebrik etmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyarette, Beykozlu vatandaşların ve çalışanların yoğun ilgisiyle karşılandı. Tebrik ziyareti öncesinde yurttaşlara kısa bir konuşma yapan İmamoğlu, Beykoz Belediyesi balkonundan halka seslenerek önemli mesajlar verdi.

İmamoğlu’nun konuşmasından öne çıkan bazı başlıklar şu şekilde:

“HERKESLE ÇALIŞMAKTAN ASLA GERİ DURMAYIZ”

“İnşallah Alaattin Başkanımızla birlikte çok değerli bir hizmet dönemini Beykoz’a yaşatacağız. 30 günü biraz geçti, geçmedi; İstanbul’un 39 ilçesini ziyaret edip, toplantılar yapıyoruz. Herkese şunu söyleyebilirsiniz: Ekrem İmamoğlu ve arkadaşları, öncelikle adaleti temsil eder. Şimdi Sultanbeyli ilçesinden geliyoruz. Orada 2-2,5 buçuk saat toplantı yaptık saat 08.30’dan bu yana. Şimdi Alaattin Başkanımızla birlikteyiz. Alaattin Başkanımız, benim hem siyasi yol arkadaşım hem hemşehrim; ama Sultanbeyli’deki Belediye Başkanı arkadaşım da benim belediye başkanım milletimin seçtiği. Dolayısıyla biz, milletimize hizmeti esas olarak önümüze koyduğumuz zaman, o ahlakta ve o adalette olan herkesle çalışmaktan asla geri durmayız kol kola omuz omuza.”

“BEYKOZ’DA ÇOK DAHA İYİ BİR 5 YILI YAŞATACAĞIZ”

“Bu duyguyu şehrimizin her yerine, vatanımızın her satına yaydığımızda, milletimiz, bugün çekilen sıkıntıları çekmez ama ekonomik olarak ama diğer hususlarda. O bakımdan göreceksiniz, Beykoz’da çok daha iyi bir 5 yılı yaşatacağız. Geçmiş dönemlerde, bir önceki dönem, daha önceki dönemlerde emeği geçmiş, iyi işler yapmış her belediye başkanına sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz, minnetle yad ediyoruz. Ama Alaattin Başkanımız, bu dönem şu yeminle yola çıktı: Herkesten, hatta daha önceki kendi döneminden bile çok daha başarılı bir 5 yılı yaşamak ve yaşatmak durumunda. Biz de hem ona yoldaş olacağız hem milletimize layık olacağız hem sizlere, Beykozlu hemşehrilerime hem İstanbullulara layık olacağız.”

İmamoğlu’nun konuşmasının ardından Köseler, makam odasında İmamoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı. Tebrik ziyaretinde Köseler, İmamoğlu ve ekibine Beykoz için dileyişlerini ileterek, iş birliği mesajları verdi. İki başkanın, Beykoz’un sorunlarına ve çözüm yollarına dönük, ortak masa toplantısı gerçekleştirmesi bekleniyor.

Başkan İmamoğlu, Beykoz Belediye Başkanı Köseler’i Tebrik Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.