fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,0580
  %0,63
 • EURO
  9,6752
  %0,72
 • ALTIN
  460,38
  %1,38
 • BIST
  1.408
  %0,03
Başhekim Akdoğan’dan Başkan Ertuğrul Çetin’e Plaket

Başhekim Akdoğan’dan Başkan Ertuğrul Çetin’e Plaket

Pursaklar Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Doğan Akdoğan, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’e hastaneye verdiği katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Pursaklar Devlet Hastanesinin hizmete açılışının 1.yıl dönümü nedeni ile kutlama programı düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Etlik Kamu Hastaneleri Başkanlığı Başkan Yardımcısı Hasan Arslanoğlu ve Pursaklar Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Doğan Akdoğan katıldı.

Pursaklar’a hizmet etmenin kendileri için bir mutluluk sebebi olduğunu belirten Devlet Hastanesi Başhekimi Doğan Akdoğan, ‘‘Bahçemizde asfalt, kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesi çalışmaları sonrası hastanemizin çehresi değişti. Hastanemizin bugünlere gelmesinde destek ve katkılarını esirgemeyen Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz’’ dedi.

‘‘Var gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz’’

İnsan hayatının her şeyden önemli olduğunu vurgulayan Başkan Ertuğrul Çetin, ‘‘İlçemizde sağlık alanında yapılan yeniliklerden gurur duyuyoruz. Bizler Belediye olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Hastanemizde görev yapan tüm doktor, hemşire ve görevli personel ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar. Hemşehrilerimizin memnuniyeti ise bizlere ayrıca bir mutluluk veriyor. Bundan sonra da aynı duygularla destek vermeye var gücümüzle devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız yaptığı konuşmada, ‘‘Hastanemizin sağlık hizmetlerini yükseltmek için Kaymakamlık olarak elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. Hastane yönetimimize özellikle çok teşekkür ederim. Aralıksız çalışmaları ile sağlıkta hizmete her geçen gün bir yenisini ekliyorlar. Başhekimimiz, müdürümüz ve personellerine çalışmalarında başarılar dilerim’’ dedi.

Konuşmaların ardından Devlet Hastanesine yapılan Türkiye’deki en büyük kilitli parke taşı motifi döşemesi, asfalt serimi, kaldırımların yenilenmesi ve çevre düzenlemesinden dolayı İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Başhekim Doğan Akdoğan tarafından, Başkan Ertuğrul Çetin’e teşekkür edilerek plaket takdiminde bulunuldu.

Başkan Ertuğrul Çetin, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, düzenlenen törenin ardından 10 yataklı Palyatif bakım sevisinin açılışını gerçekleştirdi. Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, açılışın ardından hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Pursaklar

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı