fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,2948
  %-0,23
 • EURO
  10,0119
  %0,16
 • ALTIN
  484,89
  %1,53
 • BIST
  1.428
  %0,54
Asım Balcı: Yapacak Çok İşimiz Var

Asım Balcı: Yapacak Çok İşimiz Var

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, 100 günde hayata geçirdiği çalışmalarla yüzleri güldürdü

31 Mart yerel seçimlerinde Altındağ Belediye Başkanı seçilen Doç. Dr. Asım Balcı, bu görevinde 100 günü geride bıraktı. 100 günde, Altındağ’da gözle görülür değişikliklere imza atan Başkan Balcı, önemli icraatları hayata geçirdi. Altındağ’da gönül belediyeciliği ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Başkan Balcı, “Göreve geldiğimiz günden itibaren hep Altındağlı hemşehrilerimizin yanında olduk. Altındağ’ı sokak sokak gezdik. Altındağlı kardeşlerimiz bizlere sofralarını açtı, ekmeklerini bölüştü, evlerinde misafir etti. Biz de bize gösterilen bu nezaketi, bu sevgiyi hiç karşılıksız bırakmadık. İlk günden itibaren söylediğimiz gibi, kapımız herkese açık oldu.100 günde çok büyük değişikliklere imza attık. Gönül belediyeciliği yolunu benimsedik” dedi.

PROJELER HAYATA GEÇİRİLİYOR

Altındağ’da 100 günde öne çıkan bazı çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Balcı, “Hemşehrilerimizin sorunlarını dinleyebilmek için Halk Günü ve Mahalle Buluşmaları projelerini başlattık. Muhtarlarımızla iş birliği içerisinde olduk. Altın Masa Çağrı Merkezimizi 24 saat ulaşılabilir hale getirdik. Sokaklarımızı yeniledik, yeni yollar açtık. Kaldırım ve tretuvar eksiklerini giderdik, onarım yaptık. Altındağ’daki en büyük sorunlardan biri olan molozları ortadan kaldırdık. Muhtarlık binalarını onardık. Cinderesi sakinlerini sahipsiz bırakmadık, kira yardımı başlattık. Bölgede çalışmaların başlaması için düğmeye bastık.” dedi.

“DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

Verilen tüm sözleri yerine getireceklerini ifade eden Balcı, “Şimdi parklarımızı yeniliyoruz, kamelya ve bank eksiklerini tamamlıyoruz. Altınköy Açık Hava Müzesi’nin gece saat 24:00’e kadar açık kalması kararı aldık. Altındağ’ın ilk engelsiz parkını faaliyete geçirdik. Parklarımızın sabaha kadar aydınlık kalmasını sağladık. Su Parkı’nı yeniledik ve çocukların hizmetine sunduk. 3 yeni pazar alanını faaliyete soktuk. Camilerimizde bakım, onarım ve detaylı temizlik çalışması gerçekleştirdik. 2 mahallemizde 2 kütüphane hizmete soktuk. Araç filomuzu genişlettik. Zabıta birimimizi güçlendirdik, denetimlerimizi artırdık. Mahallelerimizde temizlik faaliyetlerini artırdık, çöp konteyneri sorununu ortadan kaldırmak için çalışma başlattık. Düzenlediğimiz konser, sergi, sinema gösterimi gibi etkinlikler Altındağ’a renk kattı. Bunlar öne çıkan bazı çalışmalar. İnşallah Altındağ için daha yapacak çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı