fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,3205
  %-1,60
 • EURO
  10,1281
  %-1,39
 • ALTIN
  499,30
  %-0,36
 • BIST
  1.454
  %0,90
Altınok’tan Konya Gezisi Jesti

Altınok’tan Konya Gezisi Jesti

Demirci Iklıkçı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un desteğiyle Konya’yı gezerek kültür dünyalarını zenginleştirirken, bu gezilerin sosyal birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirdiğini de belirttiler.

Demirci Iklıkçı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ve Dernek Başkanı İbrahim Erdem, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un desteğiyle Konya`nın da tarihi yerlerini ziyaret ederek Hz. Mevlana`nın yaşadığı topraklarda manevi dünyalarını zenginleştirme imkanı buldular.

Keçiören Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsle Konya Mevlana Türbesini, Alaattin Tepesi, Meram’ı ziyaret eden 44 kişilik heyet ziyaretten çok memnun kaldıklarını ifade ederken gezilerin de devam edeceğini söylediler.

Dernek Başkanı İbrahim Erdem, dernekleşmenin sosyalleşmelerine katkı sağladığına dikkat çekerken, “Manisa ili Demirci ilçemizin ilk ve tek köy derneğini kurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu dernek vasıtasıyla istişare etme imkanı buluyor, proje üretiyor, zaman zaman da bu geziler vasıtasıyla da birlik ve beraberliğimizi güçlendiriyoruz. Ankara’da yaşayan üyelerimizle birlikte güzel Konya’mızın tarihi yerlerini gezdik. Ayrıca birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde hoşgörü timsali Hz. Mevlana’nın Türbesini ziyaret ederek, manevi iklimini soluduk. Hz. Mevlana’nın manevi huzurunda kahraman ordumuz, güvenlik güçlerimiz, devletimizi idare eden devlet büyüklerimize dua ettik. Rabbim basiretlerini ve ferasetlerini güçlendirsin. İnşallah bu gezilerimize devam edeceğiz” dedi.

Erdem, “İlerleyen günlerde ecdadımızın destan yazdığı ve birçok şehit verdiğimiz Çanakkale’yi ve şehitliği de ziyaret edeceğiz. Bizlere destek veren efsane Başkanımız Turgut Altınok’a da çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
keçiören

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı