fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,4705
  %-0,37
 • EURO
  10,2921
  %0,22
 • ALTIN
  502,04
  %0,55
 • BIST
  1.441
  %-0,25
AK Parti Akyurt İlçe Teşkilatı’ndan Darbe Girişimi Davalarına Yakın Takip

AK Parti Akyurt İlçe Teşkilatı’ndan Darbe Girişimi Davalarına Yakın Takip

AK Parti’li bazı milletvekilleri, belediye başkanları ile AK Parti Ankara İl Başkanlığı yetkilileri, gaziler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü’nde görülen Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) davalarının duruşmalarını takip ediyor. Bugün gerçekleştirilen duruşmayı AK Parti Akyurt İlçe Başkanı Kadir Gürbüz ile birlikte Akyurt’tan partililer de takip etti.

Davaların görüldüğü Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü önünde basın açıklaması yapan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin dava süreçlerini başladığı andan itibaren tüm aşamalarıyla büyük bir dikkat ve titizlikle takip ettiklerini, şehit yakınları ve gazilerin her zaman yanında olduklarını vurguladı.

Özcan, “Devletimizin ve milletimizin bekasının halen tehdit altında olduğu şu günlerde şehitlerimiz ile gazilerimizin ortaya koydukları fedakarlıklara sahip çıkarak, bu vatanı hain darbe teşebbüsünü gerçekleştiren Fetullahçı Terör Örgütü ile iç ve dış işbirlikçilerinin eline düşürmeyeceğiz.” diye konuştu.

FETÖ’nün, düşmanın savaşta bile yapmayacağı şekilde Türkiye’ye zarar verme mücadelesi içinde olduğuna işaret eden Özcan, “Bugün yapılan ekonomik saldırıların sebebi de 15 Temmuz ile aynıdır. O zaman başaramadıklarını bugün de başaramayacaklar. Darbe teşebbüsünü gerçekleştiren hainlerin, hukuk çerçevesinde hak ettikleri cezayı almaları için AK Parti il ve ilçe teşkilatları olarak darbe davalarının takipçisi olmaya devam edeceğimizi ve milletimizin sivil iradesine saldırı niteliğinde olan her türlü girişime karşı cansiperane mücadele içerisinde olacağımızı bir kez daha ilan ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Özcan ve beraberindeki milletvekili, belediye başkanı, gazi ve sivil toplum örgütü temsilcileri, açıklamanın ardından devam eden darbe davalarının bugünkü duruşmalarını izlemek için mahkeme salonuna geçti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı