SİZ DE YAZIN...

Yurtdoğan AK Parti’den Aday Adayı

Yurtdoğan AK Parti’den Aday Adayı

reklam

Ankara Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İrfan Yurtdoğan Akyurt Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Ankara Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevinden istifa ederek AK Parti’den belediye başkan aday adaylığı için başvurusunu yapan Yurtdoğan, AK Parti Akyurt İlçe Başkanlığı’na gerekli evrakları teslim etti. Ekibiyle birlikte AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Yurtdoğan “İlçemize ve davamıza hizmet edeceğime olan inancım ile Akyurt Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumuzu gerçekleştirdik” dedi.

“Eğitim yöneticiliğimdeki bilgi ve tecrübelerimle Akyurt’un sorunlarına çözüm sunmak için aday oldum” diyen Yurtdoğan, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Akyurt Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaatımızı gerçekleştirdik. Bu bir hizmette bayrak yarışıdır ve bu yarışta önemli olan makam, mevki sahibi olabilmek değil, gönüllere girebilmektir. Biz gönüllere girebilmek için yola çıktık. Yıllardır eğitim camiasında hizmet vermiş birisi olarak bilgi ve tecrübelerimle Akyurt’un sorunlarına çözüm olacağımıza inanıyorum. Doğup, büyüdüğüm Akyurt’umuzu tanıyorum, ihtiyaçları biliyorum, aday adaylığımız ile birlikte bize bir tebliğ olursa hem teşkilatımızla hem de ekibimizle birlikte ilçemiz adına çalışmalarımızı sürdürmekten onur duyacağız” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM