SİZ DE YAZIN...

Büğdüz Mahalle Konağı Hizmete Açıldı

Büğdüz Mahalle Konağı Hizmete Açıldı

Akyurt Belediyesi tarafından inşaa edilen Büğdüz Mahalle Konağı tamamlanarak hizmete açıldı. Büğdüz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne devri gerçekleştirildi.

“REZERVASYONLAR BAŞLADI”

Akyurt Belediyesi tarafından inşaa edilen ve Büğdüz Yardımlaşma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne devredilen mahalle konağı, düğün, nişan, sünnet düğünü ve diğer özel günlerde mahalleli tarafından kullanılacak. Dernek tarafından binanın kullanıma hazır hale getirildiğini belirten Büğdüz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Tiryaki rezervasyonları almaya başladıklarını söyledi. Tiryaki, “Mahalle halkımızın düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlarında mahalle konağını kullanabilmesi için dernek olarak konağı hazır hale getirdik. Masa, sandalye ve diğer tüm ihtiyaçlarını karşıladık. Mahalle halkımız burada yemekli-yemeksiz düğünlerini gerçekleştirebilecek” dedi.

Düğün sahiplerinin istemesi durumunda semazen, orkestra gibi hizmetlerin de sunulacağını belirten Tiryaki, “Mahalle sakinleri profesyonel ekip ile hiçbir şeyi düşünmeden düğünlerini burada gerçekleştirebilecek. İsteğe bağlı olarak, davul zurna ekibi, orkestra, palyaço, seymen ekibi, ilahi gurubu, semazen, nedime gösterisi, karşılama hostesi, köçek ekibi ve garson hizmetleri de sunacağız” dedi. Tiryaki, konağın mevlid ve cenazeler için de kullanılabileceğini sözlerine ekledi.

“AYANTAŞ ve AYIK’A TEŞEKKÜR”

Mahalle halkının yararlanabilmesi için Büğdüz’e önemli bir eser kazandırıldığını dile getiren Tiryaki, “Mahallemize bu eseri kazandıran Belediye Eski Başkanımız Gültekin Ayantaş,’a ve her türlü desteği sunan yeni Başkanımız Hilal Ayık’a mahalleli adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. Bir Like ile bizi Facebook’ta takip edebilirsin. 🙂