fbpx
SİZ DE YAZIN...

 • DOLAR
  8,0580
  %0,63
 • EURO
  9,6752
  %0,72
 • ALTIN
  460,38
  %1,38
 • BIST
  1.408
  %0,03
Yeni klipleriyle geliyorlar

Yeni klipleriyle geliyorlar

Akyurt’ta ikamet eden Üzeyir Cesur ve Soner Patıroğlu çekmiş oldukları kliplerle büyük beğeni topladılar. İkinci klipleri ise iki hafta içerisinde yayınlanacak.

 “BOŞVER GARDAŞ”Üzeyir Cesur ve Soner Patıroğlu’nun yayınlamış oldukları kliplere Akyurt esnafı sponsor olarak destek sağladı. Üzeyir Cesur’un ‘Boşver Gardaş’, Soner Patıroğlu’nun ise ‘Gözün Kör Olsun’ isimli şarkılarının klip çekimleri Akyurt Sofrası, Karakoçlar Kuyumculuk, Karizma Kuaför, Şişman Pastanesi, Terzi Musa, Beyzagül Giyim, Burak Ticaret, Ekici Eektronik ve Gel-Gör Erkek Kuaförü’nün sponsorluk desteği ile gerçekleştirildi.Sözü Engin Canlı`ya müziği ise Osman Boztepe’ye ait olan ve Üzeyir Cesur’un seslendirdiği ‘Boşver Gardaş’ isimli şarkı Ankara’lıların büyük beğenisi ile karşılaştı. Radyo Banko ve Park Fm’de en çok istek alan şarkıcılar arasında yer almayı başaran Üzeyir Cesur “Hazırladığımız klibin tamamının çekimleri Akyurt’ta gerçekleştirildi. Biz aynı zamanda ilçemizin tanıtımına da katkı sağlamayı düşünüyoruz. Klibimizin çekimlerinde destek veren esnaflarımıza, Engin Canlı’ya ‘a ve Osman Boztepe’ye teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

“GÖZÜN KÖR OLSUN” 

Sözü kendisine ait olan ‘Gözün Kör Olsun’ şarkısı ile arabesk severlerin beğenisini kazanan Soner Patıroğlu da klip çekimlerini Akyurt’ta gerçekleştirdi. Akyurt İlçesi Kültür Parkı’nda çekimleri yapılan ‘Gözün Kör Olsun’ şarkısının müziği de Osman Boztepe’ye ait. Video paylaşım siteleri ve sosyal medya aracılığıyla sesini duyuran Soner Patıroğlu da klip çekimlerinde destek sağlayan esnaflara teşekkür ederek “Üzeyir Cesur arkadaşımızın teşvikleri ile müzik ile tanıştım, kendimizi bu alanda geliştirmeyi ve daha kaliteli çalışmalar sunmayı hedefliyoruz. Osman Boztepe olmak üzere desteklerini esirgemeyen Akyurt esnafına teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YENİ KLİPLER YOLDA

Sözü ve bestesi Soner Patıroğlu ve Üzeyir Cesur’a ait olan ‘Ankara’nın güzeli’ isimli oyun havasının klip çekimlerinin devam ettiğini belirten Soner Patıroğlu iki hafta içerisinde klibin tamamlanacağını söyledi. Üzeyir Cesur ise ‘Sol Yanım Ağrıyor’ isimli şarkının klip çekimlerinin devam ettiğini iki hafta içerisinde tamamlanacağını dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı

Mayıs 25, 2019, Yusuf Güney Pursaklar’ı Salladı için yorumlar kapalı
Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi

Mayıs 25, 2019, Akyurt Belediyesi’nde Hafta Sonu Mesaisi için yorumlar kapalı
YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi

Mayıs 25, 2019, YENİMEK kursiyerlerinden yılsonu sergisi için yorumlar kapalı
Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son

Mayıs 25, 2019, Büyükşehir’de Çakar Araçlara Son için yorumlar kapalı
Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü

Mayıs 25, 2019, Keçiören’den Elazığ’a Gönül Köprüsü için yorumlar kapalı