Türk Eğitim-Sen Bursa’da Ömer Işıkoğlu’na güvenoyu

Türk Eğitim-Sen Bursa’da Ömer Işıkoğlu’na güvenoyu

ABONE OL
Kasım 13, 2021 13:45
Türk Eğitim-Sen Bursa’da Ömer Işıkoğlu’na güvenoyu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Eğitim Sen 3 Nolu Bursa Şube Başkanı Ömer Işıkoğlu, tek aday olarak girdiği kongrede yeniden seçilerek güven tazeledi.

BURSA (İGFA) – Türk Eğitim Sen Bursa Şubesi’nin 2. Olağan kongresi  Osmangazi’de gerçekleştirildi. Delegelerin yoğun katılım gösterdiği kongreye Türkiye Kamu Sen Bursa İl Temsilcisi ve Türk Büro Sen Şube Başkanı İbrahim Bulut, Türk Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Sabit Karabayır, Türk Emekli Sen Bursa Şube Başkanı Ümit Atasoy, Türk Yerel Hizmet Sen Bursa Şube Başkanı Muhammed Yılmaz, Türk Eğitim Sen 2 Nolu Bursa Şube Başkan Yardımcısı Osman Çolakoğlu, Türk Diyanet Vakıf Sen Bursa Şube Başkanı Hilmi Şanlı, Türk İmar Sen Bursa  Şube Başkanı Ünsal Ocak, Türk Haber Sen Bursa Şube Başkanı İdris Köseoğlu katıldı.

Kongrede açılış konuşmasını yapan mevcut başkan Ömer Işıkoğlu Türk Eğitim Sen’in hak mücadelesinde dik duran cesur bir sendika olduğunun altını çizerken “Birleştirici ve bütünleştirici sendikacılık anlayışımız ile haksız ve hukuksuz uygulamalara, değersizleştirilmeye, sürgün ve kıyımlara karşı mücadele edeceğiz.Genel Başkanımız Sayın Talip Geylan’ın ifadesiyle; ‘Mücadele azmimizle , cesaretimizle, köklü geleneğimiz ve kutsal ülkülerimizle çok büyük bir sendikayız.’ Bu mücadele ruhu içerisinde hak ve kazanımların sağlanmasında mücadeleden geri durmadık, durmayacağız” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından oy verme işlemine geçilirken kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Ömer Işıkoğlu, güven tazeleyerek yeniden seçildi.

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


    HIZLI YORUM YAP

    rk

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.