Terör Mağdurları Derneği’nden Ziyaret

Terör Mağdurları Derneği’nden Ziyaret

ABONE OL
Nisan 9, 2023 15:07
Terör Mağdurları Derneği’nden Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan ve dernek üyeleri MHP Akyurt İlçe Başkanı Hakan Arslan’ı ziyaret etti.

Ziyarette Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği’nin faaliyetleri hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Zeki Avan, “İlçemiz ülkemiz genelinde en çok şehit veren ilçe olarak yer alıyor, bugüne kadar ülkemizin bölünmez bütünlüğü adına vatani görevini yerine getiren ve 6’sı Akyurt’ta yaşayan 59 evladımızı şehit verdik. 6 gazimiz Akyurt olmak üzere 23 gazimiz var, Dernek olarak amacımız şehit ailelerimizin birlik ve beraberliğini sağlamak, mağdur olan ailelerimizin  ihtiyaçlarını karşılamak, en önemlisi de şehit ve gazilerimizi unutturmamaktır.” dedi.Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği’ni çalışmaları nedeniyle takdir ettiğini ifade eden MHP Akyurt İlçe Başkanı Hakan Arslan; ” Terörün son bulması aynı acıların yaşanmaması en büyük temennimiz, Allah bizlere bu acıları yaşatmasın. Şehitlerimizin ve gazilerimizin anılarını yaşattığınız ve şehit ailelerinin her zaman yanında olduğunuz için sizleri tebrik ediyorum. Bizler de her zaman yanınızdayız ve üzerimize düşen desteği yapmaya hazırız. Gözünü kırpmadan vatanı için canını veren şehitlerimiz daima yaşacaktır.” dedi.Derneğe yapmış olduğu maddi ve manevi desteklerden dolayı MHP Akyurt İlçe Başkanı Hakan Arslan’a teşekkür eden Dernek Başkanı Zeki Avan, 59 şehit resminin bulunduğu şehit panosunu Arslan’a hediye etti.190

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.